1.FK Příbram
27.08.2014
I.Celostátní liga U 19, 4. kolo
6:1
Příbram vs. Zlín
Branky: Šrain 2, Květ, Červeňák, Růžek, Suchan
Žluté karty: Bačo, Stuchlík
Rozhodčí: Hrubeš - Němec, Paukner
Příbram: Šedivý - Rys, Holý, Růžek, Kvída (35. Břížďala), Květ (71. Bouček), Červeňák (65. Reichenauer), Suchan, Januška (73. Šváb), Šrain, Ayong (70. Špinar)
Zlín: Dostál - Petřík, Polomik (46. Mlýnek), Malenovský, Bačo, Zahnáš (71. Oulehla), Tkadlec (65. Stuchlík), Masař (76. Mlýnek), Žůrek (46. Mlček), Pavelka, Vašulka

Jasná záležitost

Jan Vostrý

Dorostenci na domácím trávníku odčinili nezdar z Mladé Boleslavi a připsali si vysoké vítězství nad Zlínem.
Do utkání se Zlínem vstoupil náš tým velikým tlakem a šancemi. Hned v 7´propálil Květ vše, co mu stálo v cestě a když dal v 11´Červeňák na 2:0, bylo zaděláno na debakl. Poté se po naší, snad jediné chybě v 1.poločase, trefili hosté. Chvíli se zdálo, že by se hra mohla zdramatizovat. Zlín se trochu zvedl, ale Šrainův gól do poločasu na 3:1 určil znovu vývoj utkání. Druhý poločas byl naprosto v naší režii a otázkou skóre. Góly Šraina, Růžka a Suchana byly pouze vyústěním trvalého tlaku a šancí. Soupeř působil ve 2.poločase odevzdaně. Po nevydařeném utkání v M.Boleslavi se naše mužstvo opět zvedlo a předvedlo velmi dobrý výkon.
Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.