13.09.2014
Příbram vs. Olomouc
Branky: 39. a 85.Šrain, 74.Reichenauer
Rozhodčí: Fišer - Vlček, Paukner
Příbram: Šedivý - Rys, Růžek, Holý, Břížďala - Květ, Januška (76. Bouček), Suchan (89. Šváb) - Červeňák (89. Schöbel), Ayong (28. Reichenauer), Šrain
Olomouc: Hora - Dostál (84. Kováč), Kotouč, Markovič, Přikryl (72. Krejčí), Látal (67. Vychodil), Bala (76. Schlimbach), Weinlich, Yunis, Kubeček, Seibert

Vítězství s Olomoucí

Petr Janota

K Litavce dorazilo jedno z nejsilnějších mužstev - Olomouc. Nakonec odjela s vysokou porážkou.
Těžký soupeř, cenné vítězství, vysoká produktivita ,to je ve zkratce stručné hodnocení našeho dalšího zápasu. Soupeř hrál velmi dobře, ale do vedení jsme šli po brejkové situaci a důrazu Šraina v koncovce 1:0! V druhém poločasu se obraz hry nezměnil, šance byly na obou stranách, ale díky naší produktivitě narůstalo skóre jen na naší straně. Nejdříve po rohovém kopu Janušky se prosadil hlavou Reichenauer 2:0! Na konečných 3:0 pečetil opět Šrain po přihrávce Břížďaly 3:0!
sobota 15.8.2020
Příprava A-tým, přát.
FK Dukla Praha
07. 08. 2020
1.FK Příbram se připojuje k rodině JAKO
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.