18.09.2014
Brno
Branky: 47. a 61.Suchan, 51.Januška
Rozhodčí: Hocek
Příbram: Jedlička – Rys (84. Junek), Růžek, Holý, Břížďala – Květ (64. Bouček), Suchan (81. Šváb), Januška – Červeňák (73. Schöbel), Reichenauer (46. Ayong), Šrain

Rozhodnutí přišlo po půli

Tomáš Větrovský

Nejstarší dorostenci pokračují v domácí vítězné šňůře.
Od začátku jsme kontrolovali průběh zápasu a drželi míč na svých kopačkách. Brno hrálo z hodně hlubokého bloku, a tak jsme se těžko prosazovali do vyložených šancí, ty největší spálili Suchan a Reichenauer. V druhém poločase jsme zrychlili hru a brzy o zápase rozhodli. Po dvou přesných přihrávkách Ayonga se trefili Suchan a Januška, třetí branku vstřelil Suchan z trestného kopu. Poté ještě Rys a Holý nastřelili břevno a Holý tyč. Ani další šance jsme již nevyužili, a když jedinou střelu soupeře zneškodnil debutující Jedlička, skóre se již nezměnilo.
neděle 21.4.2019
FC Viktoria Plzeň
06. 04. 2019
Matoušek: Neproměněné šance beru na sebe