29.09.2014
Branky: 16. Ayong, 57.Šrain, 77.Květ - 31. Holý vl
Žluté karty: Ruml, Hašek
Rozhodčí: Štěrba - Matoušek, Vácha
Příbram: Šedivý - Rys, Růžek, Holý, Kvída - Květ, Januška, Suchan (81. Bouček) - Šrain (85. Špinar), Ayong (61. Červeňák), Břížďala
Plzeň: Luhový - Ruml, Teršl (86. Svoboda), Brožík, Petr (55. Skála) - Kule, Provod (46. Debellis), Matějka - Průcha, Sedláček (70. Krušina), Hašek (80. Ritschel)

Utkání se rozhodlo po poločase

Jan Vostrý

Dorostenci Příbrami pokračují ve výborných domácích výkonech a po výhře nad Plzní zůstavájí doma stoprocentní.
Od začátku jsme se v tomto "malém" derby snažili diktovat hru,což se nám dařilo. Brzy se začali objevovat i šance a dočkali jsme se po akci Šraina a přihrávce Suchana, kdy se v koncovce nemýlil Ayong 1:0! Naše sebevědomí narostlo, ale naše šance postupně neproměnili Břížďala, Růžek, Šrain. Z ničeho nic naopak udeřili hosté, kdy si centr Haška nešťastně srazil do vlastní branky Holý 1:1! Dál jsme se snažili ohrožovat branku soupeře, ale i Plzni narostly po vyrovnání křídla a začali zlobit, jejich šanci však zneškodnil Šedivý. Do druhého poločasu jsme vlétli s náporem, ale tyč zastavila střelu Ryse, po uvolnění od Janušky. Hosté se snažili o útočnou hru, vyprodukovali několik rohů, ale po jednom z nich jsme přešli do rychlého brejku, v jehož konci se lišácky prosadil Šrain 2:1! To byl zlomový okamžik zápasu, naši hráči se uklidnili a do konce zápasu byl již průběh v naší režii. Po trestném kopu se prosadil Květ 3:1! Soupeř se snažil, ale Sedláček přestřelil a otočku ve vápně skvěle zneškodnil Šedivý. I my jsme si vypracovali několik šancí, ale v největší po sólu Suchan nastřelil jen brankaře.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners