29.10.2014
Branky: 4.,17. a 27. Hašek, 42. Rajmon - 56. Bouček
Žluté karty: Bouček,Junek
Rozhodčí: Koval - Ulrich, Rodová
Sparta: Zavadil - Eichler (86. Sváta), Piško, Březina, Čmelík - Hašek, Cabadaj, Wiesner (76. Moravec) - Rajmon (65. Urban), Pulkrab (78. Turyna), Sáček (65. Doupal)
Příbram: Šedivý (46. Jedlička) - Rys, Růžek, Holý, Kvída - Květ (35. Bouček), Suchan, Januška - Červeňák (82. Junek), Šrain, Břížďala (35. Ayong, 72.Špinar)

Konec vítězné série na Spartě

Petr Janota

Opět nás dnes čekal duel prvního týmu tabulky s druhým celkem, tentokrát na Spartě. Domácí celek rázně utnul naší sérii devíti vítězných zápasů, kdy o svém vítězství rozhodl již během prvního poločasu.
Natěšená Sparta do zápasu vlétla s velkým elánem, což ostře kontrastovalo s naší hrou. A jelikož tuto převahu zúročila i v branky, dala tím jasný ráz utkání. Nejdříve se trefil Hašek dorážkou střely, poté opět Hašek využil naší hrubé chyby v rozehrávce ve středu hřiště a své sólo proměnil - 2:0! Do zápasu nás mohla dostat velká šance Suchana, kdy jeho střelu neuvěřitelně vyrazil hlavou z branky obránce, za již překonaným brankářem. A když se opět utěšenou křížnou střelou trefil opět Hašek, dovršil tak svůj hattrick 3:0! Pokusili jsme se oživit hru dvojím střídáním, což se určitě povedlo, přesto se Spartě povedlo vstřelit ještě jednu branku Rajmonem, když opět dorazil střelu, vyraženou Šedivým 4:0! Druhý poločas jsme bojovali o ztracené sebevědomí do dalších zápasů soutěže, což se nám podařilo. Celý druhý poločas se odbýval v naší režii, uspokojení domácí se dostali jen do jedné vážné příležitosti, kterou Jedlička zneškodnil. Nám se naopak z celé řady šancí podařilo vstřelit jen jednu branku Boučkem hlavou, po dobře zahraném rohovém kopu Suchana. Šance neproměnili Ayong, Červeňák, Šrain, Bouček a ani Januška. Věříme, že si z této lekce vezmeme ponaučení, které se promítne do dalších těžkých ligových bojů.
sobota 15.2.2020
FK Jablonec
14. 12. 2019
TISKOVKA // Roman Nádvorník hodnotí vysokou porážku od Slovácka