1.FK Příbram
23.11.2014
I.Celostátní liga U 19, 16. kolo
1:0
Příbram vs. Teplice
Branky: 41. Břížďala
Žluté karty: Květ, Šrain
Rozhodčí: Kocourek - Hocek, Schořovský
Diváci: 100
Příbram: Jedlička - Rys, Růžek, Holý, Kvída - Květ, Suchan, Januška- Červeňák (80. Bouček), Šrain, Břížďala
Teplice: Švejda - Procházka, Tesař, Bílek, Chládek (81. Růžička) - Šup, Karagavrilidis (62. Koubek), Jerhot, Kalivoda M., Kalivoda D. (61. Solar) - Výborný

Zasloužené vítězství nad Teplicemi

Petr Janota

V dnešním posledním duelu podzimní části zavítal náš historicky neoblíbený soupeř, mužstvo Teplic. A i dnes naše mužstvo zle potrápili, i když nakonec naše zasloužené vítězství neodvrátili.
Celý první poločas jsme dobývali branku hostů, kteří houževnatě bránili a jelikož jsme byli nepřesní, netrpěliví, tak se naše šance rodily jen zřídka. V první se ocitl Šrain, ale svou střelu po otočce ve vápně namířil jen doprostřed branky. V další šanci se ocitl Rys, ale na centr od Břížďaly úplně nedosáhl a hlavou přestřelil. Branka tak padla až po akci Červeňáka,který uvolnil na vápně Suchana, ten ještě posunul na Břížďalu, který se nemýlil 1:0! V druhém poločase se již naše hra zklidnila, zpřesnila kombinace a Teplice již tak dobře také nebránily. Již v prvních deseti minutách jsme měli dvě šance, ale Rys přestřelil a Břížďala z malého vápna hlavou také. V další šanci byl opět Břížďala, kterému šanci vybojoval Šrain, ale své sólo neproměnil. Po další akci Břížďaly a centru Kvídy přestřelil ve velké šanci Šrain. A když ani Rys neproměnil své sólo, nadechli se hosté k závěrečnému náporu, ale v jejich největší šanci šla hlavička Výborného nad branku.
Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.