Branky: 3. Káš, 8. Brak - 62. Růžek, 73. Januška
Žluté karty: Kalaš, Přibyl - Kvída, Matějů, Jedlička
Bohemians: Dařina - Kalaš, Brak, Hořák, Malík - Grohman, Bláha (87. Radimský), Tokár, Přibyl, Káš (16. Věchtík) - Vachoušek
Příbram: Jedlička - Matějů, Růžek, Holý, Kvída - Květ, Suchan, Januška - Červeňák (85. Bouček), Šrain, Břížďala

Remíza v posledním zápase

Petr Janota

Na nehostinný fotbalový stánek do Šeberova, kde hrají Bohemians, jsme sice zajížděli v roli favorita, ale zároveň jsme věděli, že nás nečeká jednoduchý zápas. Malé hřiště, nekvalitní povrch, to vše domácí využili v plné míře.
Úvod zápasu, to byl z naší strany velký průšvih. První standardní situace a na zadní tyči nám pohodlně střílí branku domácí Káš 1:0! A v 8. minutě bylo ještě hůře, standardní situace z druhé strany a branka jak přes kopírák - Brak 2:0! To nás naštěstí probralo a již po chvíli po první křídelní akci odvraceli domácí obránci z brankové čáry. Poté hezky prošel Suchan a jeho střelu zastavila tyč domácí branky. Do konce poločasu jsme pokračovali v dobíjení domácí branky,ale neúspěšně. Do druhého poločasu jsme vlétli nabuzeni a hned v úvodu hlavičku Břížďaly opět vykopli domácí obránci z prázdné branky. Gól vstřelil až Růžek po centru Janušky, kdy míč posunul za bezmocného brankáře 2:1! A v 72.minutě bylo konečně vyrovnáno, odraženého míče na vápně se zmocnil Januška a přesnou střelou vyrovnal 2:2! A když ani šance Červeňáka a Květa brankou neskončily, zůstalo skóre tohoto emotivního zápasu nezměněno.