Diváci: 1480
Písek: Varyš – Basaraba, Šťastný, Němec, Dolejš (82. Bakule), Rendla, Kalášek, Voráček (59. Zahrádka), Nohava, Sajtl, Šlehofer
Příbram: L. Krbeček - Husár, Neves, Zápotočný (72. Sus), Tregler - Danoski, Švancara (59. Pilík), Hnaníček, Fillo - Slepička (62. Kraut), Stratil

Příbram potvrdila úlohu favorita

Rychlá branka Miroslava Slepičky nasměrovala Příbram do třetího kola domácího poháru. Na výsledných 2:0 skóre v závěru posunul střídající Tomáš Pilík
Úvodní šance zápasu znamenala pro náš tým rychlé vedení 0:1. Zoran Danoski ve 3. minuta zatáhl po křídle míč a přesný centr našel hlavu Miroslava Slepičky. Zápas pokračoval nadále v naší režii, jenže další šance jsme už neproměnili, vesměs jsme pálili nad branku. Švancarovu akci chytil brankář a Slepička z dorážky přestřelil. Excelentní zákrok předvedl Lukáš Krbeček proti Voráčkovi. Tato gólovka domácích však byla výjimečná. V našem útoku se nevedlo ani Pepovi Hnaníčkovi z přímého kopu. Závěr poločasu patřil snaživým domácím, ale náš brankář mohl zůstat v klidu, většinu situací pohlídali zkušení Neves se Zápotočným. Ve druhé poločase orazítkoval Petr Švancara tyčku, o pár minut musel kvůli zranění odstoupit. Náš tým hlavně kontroloval hru a nechtěl domácí pustit do šancí. Dobrou hlavičku měl Fernando Neves, trefil místo, kde stál brankář Písku. Akci v pokutovém území Martina Filla zablokovali obránci a ani dorážka Husára do branky cestu nenašla. Závěrečnou snahu domácích otupil Tomáš Pilík. Probil se do šestnáctky, prostřelil vybíhajícího brankáře domácího celku a stvrdil postup v poháru do dalšího kola - 0:2.