FK VIAGEM PŘÍBRAM
Česká liga žáků U 14, 15. kolo
Příbram vs. Dukla Praha
Branky: 48. Řezníček
Příbram: Fendrich – Petrů, Čepelák, Štochl, Nový – Janda, Verner (65. Putz) Hronek (75. Matějka), Grajciar, Průcha (62. Kučera) – Jakubov
Dukla Praha: Boháč – Sus, Zápotočný, Krbeček, Neves – Pilík (81. Švancara), Danoski (68. Tarczal), Zeman (73. Husár), Hnaníček, Fillo – Řezníček
Další kolo se již bude hrát na dvě utkání (doma/venku) a naším soupeřem bude postupující z duelu Živanice - Sparta Praha.
sobota 20.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 4. kolo
SK Líšeň 2019
FK VIAGEM PŘÍBRAM
13. 08. 2022
Hodnocení zápasu s Karvinou od Marka Nikla
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.