27.09.2014
Branky: Jílek, Janota, vlastní
Žluté karty: Volf
Červené karty: Anýž
Příbram: Melichar (20. Trnka) - Volf, Šíma, Puchmertl, Hájek - Čížek, Bohm (36. Nezník), Anýž, Jílek (65. Čejda) - Belej (69. Smetana), Janota

Utkání se šťastným koncem

Matyáš Kudela

V osmém kole Ligy žáků nás čekal po krátké době opět souboj s těžkým soupeřem z Hradce Králové.
Už v 9. min. jsme po chybě ve středu hřiště a rychlém brejku soupeře prohrávali 1:0. Ve 25.min. jsme vyrovnali Jílkem na 1:1 po krásném přímém kopu z pravé strany na přední tyč. Soupeř z Hradce se však dostal opět po naší chybě a prohraném souboji uprostřed hřiště ještě pomocí teče jednoho z našich hráčů do vedení, ale nám se těsně před přestávkou opět podařilo výsledek dorovnat razantní střelou Janoty z velkého vápna. Druhý poločas jsme začali skvěle a po průniku Čížka z pravého křídla a následném centru si míč do vlastní branky srazil jeden z obránců Hradce. Něco podobného se stalo ale i nám a to v 56.min.Po sérii hradeckých centrů,které mimochodem perfektně řešil náš golman Trnka, přišel další, který si však Anýž srazil do vlastní brány - 3:3. Tento stav vydržel do konce zápasu a šlo se na penalty. Od nás proměnili: Nezník, Šíma, Čejda a Čížek a protože Hradec dal jen dvě, vyhráli jsme na penalty 4:2.
sobota 31.7.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 2. kolo
FC MAS Táborsko
24. 07. 2021
Tomáš Pilík: Po třetím gólu už jsem byl klidný
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.