FK VIAGEM PŘÍBRAM
Branky: Jílek, Janota, vlastní
Žluté karty: Volf
Červené karty: Anýž
Příbram: Melichar (20. Trnka) - Volf, Šíma, Puchmertl, Hájek - Čížek, Bohm (36. Nezník), Anýž, Jílek (65. Čejda) - Belej (69. Smetana), Janota

Utkání se šťastným koncem

Matyáš Kudela

V osmém kole Ligy žáků nás čekal po krátké době opět souboj s těžkým soupeřem z Hradce Králové.
Už v 9. min. jsme po chybě ve středu hřiště a rychlém brejku soupeře prohrávali 1:0. Ve 25.min. jsme vyrovnali Jílkem na 1:1 po krásném přímém kopu z pravé strany na přední tyč. Soupeř z Hradce se však dostal opět po naší chybě a prohraném souboji uprostřed hřiště ještě pomocí teče jednoho z našich hráčů do vedení, ale nám se těsně před přestávkou opět podařilo výsledek dorovnat razantní střelou Janoty z velkého vápna. Druhý poločas jsme začali skvěle a po průniku Čížka z pravého křídla a následném centru si míč do vlastní branky srazil jeden z obránců Hradce. Něco podobného se stalo ale i nám a to v 56.min.Po sérii hradeckých centrů,které mimochodem perfektně řešil náš golman Trnka, přišel další, který si však Anýž srazil do vlastní brány - 3:3. Tento stav vydržel do konce zápasu a šlo se na penalty. Od nás proměnili: Nezník, Šíma, Čejda a Čížek a protože Hradec dal jen dvě, vyhráli jsme na penalty 4:2.
sobota 11.2.2023
Příprava A-tým, přát.
FC Písek
FK VIAGEM PŘÍBRAM