12.11.2014
Česká liga žáků U 15, 18. kolo
Příbram vs. Most
Branky: 18. a 41. Čížek, 40. Janota, 55. Puchmertl
Příbram: Trnka - Volf, Šíma, Puchmertl, Jílek - Čížek (50. Smetana), Böhm (45. Nezník), Anýž, Čejda - Janota (50. Skalička), Belej

Padaly góly po krásných akcích

Matyáš Kudela

Pouhé dva dny po zápase v Teplicích k nám zajížděl Most.
Soupeř z Mostu k nám přijel v dalším kole žákovské ligy značně namotivován, což bylo vidět od úvodních minut zápasu. My se snažili trpělivě kombinovat, soupeř vyčkával na naše chyby a snažil se podnikat rychlé protiútoky z dobře organizované obrany. Přesně obrácené situace jsme využili v 18.min., kdy Bohm na půlce hřiště rychle rozehrál autové vhazování na Janotu, ten utekl, zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího Čížka, který zvládl těžký kop a dostal nás do vedení. Na 2:0 zvyšoval po dobře zahrané standardce Beleje hlavou Janota, na 3:0 po dobré křídelní akci a následném centru Nezníka opět Čížek. V 55. min.jsme po průniku Skaličky a následném faulu zahrávali standardní situaci, zahrával ji opět Belej. Na jeho centr si naskočil Puchmertl a hlavou stanovil na konečných 4:0.
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.Kolaudace jednoduše
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.Středočeský krajAUTA s. r. o.SVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.ASTON služby v ekologiiAll Stars SchoolNehoda SportSolar KrálŘeznictví ŠťástkaRepas Servis