1.FK Příbram
10.11.2014
Česká liga žáků U 15, 14. kolo
1:1
Teplice vs. Příbram
Branky: 25. Belej
Příbram: Melichar - Čížek, Šíma, Puchmertl, Jílek - Smetana(60.Skalička),Anýž,Bohm,Čejda - Belej, Janota

Před zápasem by byl bod dobrý, po zápase další dva postrádáme

Matyáš Kudela

V dalším kole žákovské ligy U15 jsme odjížděli do Teplic bez čtyř obránců. Soupeř měl v poslední době dobré výsledky a my věděli, že nás nečeká lehký zápas.
To potvrdilo prvních 10 min., ve kterých Teplice byly lepším mužstvem. Postupně jsme se však soupeři začali vyrovnávat v agresivitě, ale po špatně pokryté standardní situaci jsme inkasovali. Za deset min. jsme Belejem vyrovnali a za další minutu jsme měli po ruce ve vápně soupeře možnost zahrávat penaltu. Tu však Čížek zahodil. Druhý poločas jsme byli lepším mužstvem než domácí a největší šanci měl na hlavě Puchmertl, jeho pokus však skončil vedle. V penaltovém rozstřelu byl už podruhé úspěšnější náš soupeř. Naše penalty proměnili: Belej, Jílek, Janota, Šíma a rozhodující penaltu nedal smolař tohoto zápasu Čížek.
Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
sobota 31.7.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 2. kolo
17:00h
1.FK Příbram
FC MAS Táborsko
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
24. 07. 2021
Tomáš Pilík: Po třetím gólu už jsem byl klidný
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.