10.11.2014
Česká liga žáků U 15, 14. kolo
Teplice vs. Příbram
Branky: 25. Belej
Příbram: Melichar - Čížek, Šíma, Puchmertl, Jílek - Smetana(60.Skalička),Anýž,Bohm,Čejda - Belej, Janota

Před zápasem by byl bod dobrý, po zápase další dva postrádáme

Matyáš Kudela

V dalším kole žákovské ligy U15 jsme odjížděli do Teplic bez čtyř obránců. Soupeř měl v poslední době dobré výsledky a my věděli, že nás nečeká lehký zápas.
To potvrdilo prvních 10 min., ve kterých Teplice byly lepším mužstvem. Postupně jsme se však soupeři začali vyrovnávat v agresivitě, ale po špatně pokryté standardní situaci jsme inkasovali. Za deset min. jsme Belejem vyrovnali a za další minutu jsme měli po ruce ve vápně soupeře možnost zahrávat penaltu. Tu však Čížek zahodil. Druhý poločas jsme byli lepším mužstvem než domácí a největší šanci měl na hlavě Puchmertl, jeho pokus však skončil vedle. V penaltovém rozstřelu byl už podruhé úspěšnější náš soupeř. Naše penalty proměnili: Belej, Jílek, Janota, Šíma a rozhodující penaltu nedal smolař tohoto zápasu Čížek.
sobota 24.8.2019
FK Jablonec
13. 08. 2019
Škoda: Budějovice jsme přehrávali celý zápas