17.11.2014
Česká liga žáků U 15, 15. kolo
Příbram vs. Dukla Praha
Branky: 10. Šíma, 18.vlastní
Příbram: Trnka - Volf, Šíma, Puchmertl, Jílek - Nezník (53. Smetana), Anýž, Bohm, Skalička (65. Čejda) - Janota, Belej

Těžký zápas s Duklou jsme výsledkově zvládli

Matyáš Kudela

V posledním domácím zápase podzimu jsme přivítali hráče pražské Dukly.
V tomto zápase bylo z naší strany mnoho nepřesností a jen pár dobrých okamžiků. V 10. min. jsme se dostali do vedení, když na rohový kop Beleje naskočil Šíma a hlavou nedal brankáři hostů šanci. V 18.min. po dobře sehrané situaci unikl po levém křídle Belej, nastřelil míč před bránu a dezorientovaný obránce Dukly si dal vlastní gól. Ve druhém poločase jsme se dostali do několika slibných gólových situací, ale neřešili jsme je vždy ideálně.
sobota 31.7.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 2. kolo
FC MAS Táborsko
24. 07. 2021
Tomáš Pilík: Po třetím gólu už jsem byl klidný
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.