FK VIAGEM PŘÍBRAM
Česká liga žáků U 15, 15. kolo
Příbram vs. Dukla Praha
Branky: 10. Šíma, 18.vlastní
Příbram: Trnka - Volf, Šíma, Puchmertl, Jílek - Nezník (53. Smetana), Anýž, Bohm, Skalička (65. Čejda) - Janota, Belej

Těžký zápas s Duklou jsme výsledkově zvládli

Matyáš Kudela

V posledním domácím zápase podzimu jsme přivítali hráče pražské Dukly.
V tomto zápase bylo z naší strany mnoho nepřesností a jen pár dobrých okamžiků. V 10. min. jsme se dostali do vedení, když na rohový kop Beleje naskočil Šíma a hlavou nedal brankáři hostů šanci. V 18.min. po dobře sehrané situaci unikl po levém křídle Belej, nastřelil míč před bránu a dezorientovaný obránce Dukly si dal vlastní gól. Ve druhém poločase jsme se dostali do několika slibných gólových situací, ale neřešili jsme je vždy ideálně.
sobota 11.2.2023
Příprava A-tým, přát.
FC Písek
FK VIAGEM PŘÍBRAM