25.11.2014
Česká liga žáků U 15, 16. kolo
Sokolov vs. Příbram
Branky: 22. Janota
Příbram: Melichar - Volf, Šíma, Puchmertl, Jílek - Smetana (42. Čížek), Anýž, Bohm, Skalička (46.Čejda, 53.Benda) - Belej (66. Mezera), Janota

Zápas měl rozdílné poločasy

Matyáš Kudela

V posledním kole žákovské ligy U15 jsme zajížděli do Sokolova.
Zápas jsme začali dobře a už v 10. min. jsme měli po rohovém kopu gólovou příležitost, ale střela Smetany šla vedle. Další šanci měl na noze Janota, ale jeho střela se vytočila kolem levé tyče soupeřovi branky. Tomu samému hráči se už ale z další situace podařilo skórovat a to ve 22.min., kdy prošel přes dva hráče a prostřelil sokolovského brankáře. Do konce poločasu jsme kontrolovali hru a soupeře nepustili do větší příležitosti. Ve druhém poločase nastal zvrat a to hlavně v agresivitě sokolovských hráčů. My do druhého poločasu vstoupili laxně, naopak sokolovští nás nenechali hrát,dobře napadali a začali si vytvářet střelecké příležitosti. Při té největší, kdy jeden ze sokolovských hráčů šel po naší chybě v obraně od poloviny hřiště sám na naši branku, nás zachránil včasným vyběhnutím brankář Melichar. Na stavu už se do konce zápasu nic nezměnilo a my si vezeme důležité tři body.
sobota 20.7.2019
SFC Opava
14. 07. 2019
Zeman: Remíza může být spravedlivá, ale já ji neberu