Branky: 25. Bednář, 90. Bednář – 16. Zápotočný (vlastní)
Žluté karty: Bednář, Mareš - Deli, Bílek, Škoda
Diváci: 4826
Příbram: Kelemen – Matějů, Hájovský, Zápotočný, Divíšek – Moulis (70. Mareš), Hnaníček, Suchan (81. Fořt), Zeman – Pilík – Bednář
Slavia: Berkovec – Švec, Bílek, Deli, Tamás – Piták, Baéz (89. Kodr) – V. Vukadinovič, Kenia (76. Černý), Hrubý (90. Červenka) – Škoda

Bednář rozstřilel Slavii

Příbramský útočník Roman Bednář dvěma brankami zařídil výhru na Slavií Praha. Rozhodující branka padla až v nastaveném čase a Energon aréna explodovala nadšením.
Příbram do zápasu nastoupila bez Milana Nitrianského, kterého do zápasu nepustila dohoda klubů při transferu tohoto hráče ze Slavie. Úvodní minuty se do hry dostávala spíše Slavia, která měla víc ze hry. Přesto první větší šanci měl náš tým. Dlouhý Kelemenův výkop se po odražení míče dostal až za obranu Slavie, kde si jej našel Zeman a jen těsně při tečování minul branku. A bohužel udeřilo na opačné straně. Tamášův centr protlačil Škoda ve skluzu přes Mariána Kelemena a míč se pomalu dokutálel do sítě. Mohli jsme srovnat brzo, když přímý kop z kopačky Zemana musel Berkovec vytlačit na roh a následně hlavičkující Roman Bednář. Ve 25. minutě už bylo vyrovnáno. Nadýchaný centr Martina Zemana přistál Bednářovi na hlavě přesně a síť se vlnila - 1:1. Ve 33. minutě chytil Kelemen nebezpečnou ránu Škodovi a odražený míč poslal z úhlu do tyče Hrubý. Ovšem konstrukce zvonila i na opačné straně když se ve 42. minutě prohnal obranou Martin Zeman a křižnou střelu otřel o břevno. Po změně stran tempo hry znatelně upadlo a oba celky se topily v nepřesnostech. A dlouho se čekalo na zajímavou šanci. Nebezpečnou akci Škody v 68. minutě musela před Kelemenem uhasit obrana odkopem na poslední chvíli. Minuty ubíhaly a zdálo se, že oba týmy se spokojí s remízou. Slávistické fanoušky ještě zaujal start Pavla Fořta v našem dresu, ale nakonec se celá Energon Aréna radovala! V nastaveném čase dostal za obranu krásný pas Bednář a přehodil vybíhajícího brankáře Berkovce - 2:1. Zisk tří bodů ještě mohli pojistit Hnaníček s Fořtem před prázdnou brankou.