17.05.2015
Žluté karty: Ljevakovič – Suchan, Zápotočný, Matějů
Rozhodčí: Jílek – Hájek, Fišer
Diváci: 2036
Teplice: Grigar – Matula, Lüftner, Jablonský, Krob – Ljevakovič, Vachoušek, Hora, Litsingi (89. Kapolongo), Balázs (81. Vůch) – Potočný
Příbram: Kelemen - Matějů, Hájovský, Zápotočný, Divíšek - Nitrianský (90. Tregler), Pilík, Suchan (89. Fořt), Hnaníček, Zeman - Bednář

V důležitém utkání bere Příbram bod

Jan Vostrý

Utkání týmů sahající po 5. místě v tabulce skončilo stejné jako v podzimní části remízou 1:1. Za příbramské otevřel gólový účet svojí první ligovou brankou Aleš Matějů a za domácí vyrovnával Potočný.
Hráči Příbrami vyrazili do Teplic pokusit se přiživit případný pohárový sen s 6ti zápasovou šňůrou bez porážky. Do utkání však lépe vstoupili domácí a po 8mi minutách měl možnost skórovat Krob. Svojí dorážkou Vachouškovy hlavičky však netrefil branku. Na druhé straně měl dobrou příležitost z trestného kopu Zeman, ale s jeho nepříliš důrazným pokusem si Grigar poradil. Nejzajímavější situace prvního poločasu pak přišla před jeho samotným koncem. Aleš Matějů u brankové čáry obral o míč váhajícího Grigara, prošel podél lajny a přes bránícího Lüftnera vstřelil vedoucí branku. Pro mladého příbramského obránce to byla vůbec první ligová trefa. I vstup do druhého poločasu vyšel lépe Teplicím. Ve 49. minutě ještě zachránila Příbram tyč po hlavičce Hory, ale o dvě minuty později již bylo vyrovnáno. Ve vápně se dokázal prosadit Roman Potočný a dostal míč za Kelemenova záda. Teplice mohly jít i do vedení, ale hosty znovu zachránila tyč. Teprve po 15ti minutách se Příbram oklepala a vyrovnala hru. Závěr utkání musel diváky na tribunách bavit. Oba týmy chtěly strhnout výhru na svou stranu a tak bylo k vidění množství dobrých příležitostí. Dvě největší z pohledu hostů měli Bednář a Pilík, ale ani jeden z nich už skórovat nedokázal a utkání skončilo spravedlivou remízou 1:1.
neděle 24.1.2021
FK Jablonec
20. 01. 2021
TISKOVKA // Pavel Horváth zklamaně hodnotí porážku s Dynamem
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.