Branky: 48. Polák, 66. Sedláček, 78. Krůta
Žluté karty: Matoušek
Příbram B: Korecký - Bažant (72.Matoušek), Petrlík, Klemš, Kadlec (62.Schöbel) - Sedláček, Lorenc (62.Sova), Pecka - Morav (72. Krůta), Polák, Polidar

Slibně rozjeté jaro

Marek Nikl

Po dlouhé zimní přestávce jsme přivítali Slavii Praha. V přípravě kluci pracovali příkladně, tak jsme doufali, že to přeneseme i do mistrovských utkání. A to se povedlo!!! Po velmi dobrém výkonu jsme zcela zaslouženě vybojovali první dva jarní body po remíze 3:3 a penaltovém rozstřelu 4:3. A mohlo být i lépe, protože na šance jsme byli o něco lepší.
Po bezbrankovém poločase, kdy jsme měli několik zajímavých příležitostí a jednu velikou, když Matěj Polidar asi z jednoho metru trefil tyč slávistické branky, jsme se ve druhé půli konečně dočkali. Nejprve Martin Polák po krásné přihrávce Pecky trefil znovu jen tyč. A pak to přišlo!!! Polák se prosadil ve vápně po centru Morava a chytrém přiťuknutí Polidara. Radost nám nevydržela dlouho. Prakticky z rozehrávky jsme inkasovali vyrovnávací gól. Potom nás soupeř potrestal po rohovém kopu, kdy jsme nepokryli hlavičkujícího hráče, ani následnou dorážku. V 66. min. jsme se dokázali prosadit po krásné kombinaci, kdy Dominik Sedláček zaběhl mezi obránce a po průnikové přihrávce Pecky šel sám na brankaře hostí a nemýlil se. Bohužel jsme 10 minut před koncem znovu museli dotahovat. Po sérii drobných chyb v postavení hráčů to bylo 2:3. Na závěr jsme se přece jen prosadili a dokázali vyrovnat Davidem Krůtou, který zužitkoval centr Poláka. Na penalty jsme byli šťastnější tým a po brankách Sovy, Klemše, Sedláčka a Pecky jsme více než zaslouženě dosáhli na dva body.