19.03.2015
Česká liga žáků U 15, 19. kolo
Slavia vs. Příbram
Branky: 12. Smetana, 22. Čížek, 70. Belej
Příbram: Melichar - Volf, Šíma, Puchmertl, Mezera - Smetana (60. Čejda), Anýž, Bohm (55. Vlček), Čížek (62. Skalička) - Belej, Janota

Druhé vítězství se Slavií

Matyáš Kudela

Jelikož první jarní utkání bylo přeloženo, zajížděli jsme na Slavii ve středu 18.3. Slavia má stále šanci dostat se do první "šestky"a nás čekalo těžké utkání.
To se také hned od začátku zápasu vyplňovalo. Soupeř byl oproti podzimnímu utkání mnohem kompaktnější a nám dělalo velký problém se proti němu prosazovat. Ve 12.min. jsme se však dostali do vedení po rohu Beleje. Jeho centr proletěl přes celou bránu a na zadní tyči jej do brány doklepl Smetana. Hned za deset minut jsme náskok navýšili, když si přetažený centr Beleje z pravé strany dobře sklepl Čížek a obstřelil brankáře. Po změně stran jsme se dostali do dvou stoprocentních šancí, ale gól nedali. To nabudilo Slavii a ta se začala dostávat do šancí. Jednu z nich po naši hrubé chybě ve 45. min.využila a snížila na 1:2. Vítězství jsme si už ale nenechali utéct a v 70.min. jsme skóre ještě navýšili na 3:1, kdy Belej doklepával míč do prázdné brány po průniku Janoty.
sobota 31.7.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 2. kolo
FC MAS Táborsko
24. 07. 2021
Tomáš Pilík: Po třetím gólu už jsem byl klidný
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.