28.03.2015
Česká liga žáků U 13 A, 17. kolo
Příbram vs. Táborsko
Branky: 12. Smetana, 22. Čížek, 70. Belej
Táborsko: Melichar - Volf, Šíma, Puchmertl, Mezera - Smetana (60. Čejda), Anýž, Bohm (55. Vlček), Čížek (62. Skalička) - Belej, Janota
To se také hned od začátku zápasu vyplňovalo. Soupeř byl oproti podzimnímu utkání mnohem kompaktnější a nám dělalo velký problém se proti němu prosazovat. Ve 12.min. jsme se však dostali do vedení po rohu Beleje. Jeho centr proletěl přes celou bránu a na zadní tyči jej do brány doklepl Smetana. Hned za deset minut jsme náskok navýšili, když si přetažený centr Beleje z pravé strany dobře sklepl Čížek a obstřelil brankáře. Po změně stran jsme se dostali do dvou stoprocentních šancí, ale gól nedali. To nabudilo Slavii a ta se začala dostávat do šancí. Jednu z nich po naši hrubé chybě ve 45. min.využila a snížila na 1:2. Vítězství jsme si už ale nenechali utéct a v 70.min. jsme skóre ještě navýšili na 3:1, kdy Belej doklepával míč do prázdné brány po průniku Janoty.
sobota 27.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň
26. 07. 2024
???? Anketujeme... co budeme sledovat v telce na olympiádě? #pribram #fotbal #trending #anketa
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School