30.03.2015
Juniorská liga, 27. kolo
Liberec vs. Příbram
Branky: 26´ Gregor, 44´ Jandera, 57´ Maršík, 62´ Hlavatý, 63´ Štyler, 75´ Pohořálek
Příbram: Cettl, Beran - Pohořálek, Ric, Maršík, Obdržal, Gregor, Rozsypal, Straka, Hlavatý, Jandera, Štyler, Jančura, Bělohlávek
Naše marodka se vylepšuje a tak toto utkání odehráváme v sestavě pouze našich hráčů. Přesto se vývoj prvního poločasu opět vyvíjel podle scénáře minulých zápasů. Od prvních minut se snažíme kombinací a rychlým napadáním dostat soupeře pod tlak, ale bohužel chybí přesnost finálních přihrávek a tak dáváme prostor soupeři. Tentokrát střílíme první branku zápasu, která je v prvním poločase i jediná. Do druhého poločasu nastupujeme s předsevzetím zpřesnění přihrávek a rychlejší kombinace s následným přechodem do útoku. Toto se nám začíná dařit a soupeř se dostává pod tlak, kterého využíváme i střelecky. V závěru utkání došlo i ke kombinaci dalších pozičních variant našich hráčů dle představ trenéra.