1.FK Příbram
21.05.2015
I.Celostátní liga U 19, 24. kolo
4:0
Příbram vs. Pardubice
Branky: 13. Laňka, 23. Ayong, 25. Kvída, 80. Hlavatý
Žluté karty: Květ - Kejmar
Rozhodčí: Houdek - Pastyřík, Doubrava
Diváci: 100
Příbram: Jedlička - Rys (65. Červeňák), Růžek, Holý, Kvída - Bouček, Januška, Květ (59. Hlavatý) - Šrain (46. Makoš), Ayong, Laňka (77. Břížďala)
Pardubice: Hrnčíř - Řehák (86. Žoček), Kejmar, Staněk, Vávra - Uhlíř, Málek, Müller, Bulušek (71. Valenta) - Huf (71. Mayer), Formáček (81. Mužík)

Vítězství nad Pardubicemi

Petr Janota

Po nedělním zisku titulu nás čekala naše první dohrávka s Pardubicemi. Hrálo se na těžkém podmáčeném terénu a celý zápas pršelo. Byl to již šestý zápas za sedmnáct dní, ale na výkonu v prvním poločasu to vůbec nebylo znát.
Na podmáčeném terénu jsme se lépe pohybovali a již ve 12. vteřině šel na branku sám Ayong, ale minul. Po obloučku Růžka nastřelil Rys jen boční síť. Pak umotal Laňka dva obránce, obstřelil Hrnčíře a Šrain již jistil za brankovou čarou 1:0! Dalším povedeným akcím chyběla jen finální přihrávka. Až Januška krásně vysunul Rysa, ten přesně našel Ayonga a bylo 2:0! O chvilku později přišla ukázková akce, Bouček vybojoval míč ke Kvídovi, po ose Květ-Januška se dostal míč k Rysovi, ten přesně odcentroval a Kvída rybičkou umístil míč do branky 3:0! Dál jsme pokračovali v kvalitních akcích a soupeř měl při šancích Janušky, Holého, Květa štěstí. Soupeř bojoval a Huf měl také velkou šanci, ale Jedličku nepřekonal. V druhém poločase přeci jen tempo opadlo,přibylo nepřesností a spíš jsme bojovali s terénem a sami se sebou, než se soupeřem. Hosté párkrát zahrozili, když v jejich největší šanci přestřelil Formáček. Závěr už zase vyzněl pro nás a tak se svého premiérového gólu dočkal i Hlavatý, který dorazil střelu Janušky 4:0!
Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.