FK VIAGEM PŘÍBRAM
Branky: 62., 65. Oulehla, 25. Žůrek, 83. Mlčák, 85. Masař
Žluté karty: Masař - Růžek, Břížďala
Rozhodčí: Hájek - Mykiska, Konečný
Zlín: Dostál - Michálek (62. Polomík), Tkadlec, Bačo, Petřík - Tureček, Malenovský (56. Mlýnek), Masař - Nečas (69. Stuchlík), Žůrek (56. Mlčák), Oulehla (66. Zahnaš)
Příbram: Šedivý - Schöbel (71. Matoušek), Růžek (60. Ric), Maršík, Břížďala (40. Melichar) - Bouček, Květ (60. Straka), Hlavatý - Makoš, Ayong, Reichenauer (71. Jandera)

Těžká porážka v dohrávce ve Zlíně

Petr Janota

Na poslední dohrávané utkání jsme odjížděli bez několika stabilních hráčů. Kvída, Laňka a Januška reprezentují v Černé Hoře, Rys, Holý a Červeňák hráli v pondělí za Juniorku a Šrain ještě doléčuje lehké zranění. Šanci dostali méně vytížení hráči a hráči U-17.
V prvním poločase se hrál celkem vyrovnaný zápas, dobrou střeleckou pozici nevyužil Hlavatý, Ayongovi po krásném pasu Boučka chyběl kousek v sólovém nájezdu. Domácí, kteří se snaží uniknout z baráže, byli viditelně nervózní, ale po rychle rozehraném trestném kopu se jim podařilo dotlačit míč do za záda Šedivého 1:0! Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a Hlavatého střelu v poslední chvíli obránci tečovali na roh. Domácí se dlouho nedokázali prosadit, až po nenápadné akci a šťastné teči skončil míč přesně u naší tyče 2:0! Zanedlouho byli opět domácí pohotovější při skrumáži po rohovém kopu a bylo 3:0! V závěru si ještě naše nezkušená obrana dopustila dvou chyb a skóre narostlo na hrozivých 5:0! V poslední minutě mohl alespoň ještě korigovat debutant Ric, ale přestřelil prázdnou branku.
sobota 20.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 4. kolo
SK Líšeň 2019
FK VIAGEM PŘÍBRAM
13. 08. 2022
Hodnocení zápasu s Karvinou od Marka Nikla
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.