05.04.2015
I.Celostátní liga U 19, 26. kolo
Příbram vs. Meteor
Branky: 21. Suchan (P), 27. Januška, 29. Růžek, 38. Kvída, 73. Červeňák, 80. Květ - 32. Stibora
Žluté karty: Laňka - Hromas, Janků, Šimek, Charvát
Rozhodčí: Kožár - Štrincl, Paukner
Příbram: Šedivý - Rys, Růžek, Holý, Kvída - Květ (80. Hlavatý), Suchan (60. Bouček), Januška - Šrain (70. Břížďala), Ayong (46. Červeňák), Laňka (80. Makoš)
Meteor: Hradecký - Horák, Janků, Hromas (84. Špatka), Šimek, Stibora (68. Šetina), Dvořák (46. Charvát), Ploc, Holeček (70. Hejda), Petřík (60. Veselý), Janíček

Vítězství nad Meteorem

Petr Janota

Po třech týdnech přestávky se naše mužstvo opět zapojilo do soutěže v souboji s posledním mužstvem tabulky, Meteorem. Zápasy prvního s posledním vždy bývají ošidné, ale naše mužstvo vše zvládlo a přesvědčivě zvítězilo.
Od začátku jsme se usadili na půlce soupeře, který soustředěně bránil. Z tlaku však narůstali standardní situace, po první z nich hlavička Rysa olízla jen tyč, při dalších hlavičky Růžka a Kvídy je těsně minuly branku. Hosté se snažili o těsné bránění, důraznou hru a rychlé brejky. Všechny pokusy o brejky jsme však včas uhasili. Udeřilo až ve 20. minutě. Po rychle rozehraném rohu pronikl Laňka do vápna, byl faulován a Suchan byl z penalty spolehlivý 1:0! V další šanci střelu Šraina odvrátila obrana hostů jen na roh a po jeho zahrání uklidil Januška nekompromisně odražený míč do branky 2:0! Po dvou minutách rozehrál další roh Suchan a jarní střelec Růžek byl opět hlavou přesný 3:0! O dalších pár minut se dostali ke slovu i hosté a Stibora byl z trestného kopu přesný 3:1! Naše odpověď přišla opět po pár minutách,kdy si na trestný kop Suchana naběhl Kvída a nohou umístil míč nechytatelně 4:1! Druhý poločas už tempo hry trošku ochablo, ale šance jsme si dále vytvářeli. Rys ani Červeňák v sólech neuspěli, Januškovu a Laňkovu střelu vykopli obránci z prázdné branky, se svými pokusy neuspěli ani Květ a Kvída. A tak padly jen dvě branky. Nejprve po úniku a přesné přihrávce Laňky skóroval Červeňák 5:1! Poté po přihrávce Janušky se za obranou objevil Červeňák,ještě vylepšil pozici pro Květa, který byl přesný 6:1!
sobota 20.7.2019
SFC Opava
14. 07. 2019
Zeman: Remíza může být spravedlivá, ale já ji neberu