13.04.2015
Branky: 86.Bouček
Žluté karty: Antl,Látal - Květ
Rozhodčí: Marek - Cieslar, Motal
Olomouc: Hora - Siebert, Kotouč, Krayzel, Kováč - Látal, Antl, Weinlich (81. Vasiljev), Ambrozek, Buchvaldek (59. Dostál) - Yunis
Příbram: Jedlička - Rys, Růžek, Holý, Kvída - Květ, Januška, Šrain - Červeňák (80. Bouček), Ayong (89. Makoš), Laňka (76. Břížďala)

Vítězství v Olomouci

Petr Janota

Po středečním těžkém zápase se Spartou jsme zajížděli k neméně těžkému do Olomouce. Ta je v domácích zápasech velmi úspěšná, v tabulce domácích zápasů je za námi na druhém místě. Tento těžký zápas jsme i s kusem štěstí zvládli a dosáhli moc cenného vítězství.
V první poločase jsme měli mírnou převahu, lépe kombinovali a dostali se i do největší šance prvního poločasu. Na prodlouženou hlavu si seběhl Rys, ustál souboj, ale nastřelil jen nohu brankáře. K odraženému míči se dostal Šrain, ale jeho střela z vápna šla jen doprostřed branky. Domácí jsme koncentrovanou hrou k našemu vápnu pouštěli jen sporadicky a tak zahrozili jen hlavičkou Buchvaldka a v závěru byl Jedlička včas u propadlého balónu. V druhém poločase domácí zvýšili aktivitu a Yunis se dostal do třech dobrých šancí, naštěstí měl vychýlenou mušku. Největší měl však Ayong, který po krásné akci Laňky postupoval sám na branku, ale také neproměnil. Když se zápas chýlil remízovému konci, dostal se k odraženému míči ve vápně Bouček a krásnou střelou rozhodl 0:1!
sobota 23.11.2019
Bohemians Praha 1905
11. 11. 2019
Kočí: Nula je dobrá pro jen mě, my potřebujeme body