Branky: 16., 70. Januška, 50. Květ, 90. Bouček
Hlučín: Chvěja - Dendis (65. Jančík), Fuciman, Bernatík, Pospíchal (61. Lesniak), Grossmann (72. Ivan), Massaniec, Fojtík (70. Foitzik), Líbař, Řezníček, Bedry (84. Vošvrda)
Příbram: Šedivý - Rys, Růžek, Holý, Břížďala (65. Hlavatý) - Bouček, Květ, Januška - Červeňák (61. Makoš), Ayong, Šrain (61. Reichenauer)

Poslední vítězství v Hlučíně

Petr Janota

V posledním ligovém zápase sezóny jsme zajížděli do Hlučína, který se tímto zápasem loučil po ročním účinkování v 1.lize dorostu.
Zápas ovlivňovalo velké horko a také již snížená motivace obou mužstev. Od začátku se hrálo výhradně na polovině domácích, ale některé příležitosti jsme dost lehkovážně zahazovali. Prosadil se až v 16. minutě Januška 0:1! Poté tempo hry ještě více opadlo. Skóre navýšil až v 50. minutě Květ, kdy dorazil na zadní tyči hlavičku Ayonga, po rohu Janušky 0:2! V 70.minutě se prosadil opět Januška hezkou střelou zpoza vápna 0:3! Skóre zápasu a zároveň poslední branku sezóny vstřelil Bouček. Ale stála určitě za zhlédnutí, poněvadž padla po úchvatném sólu od vlastní penalty až po překonání domácího brankáře 0:4!