Příbram vs. Podlesí
Branky: 12´ + 35´ Ric, 15´ Hlavatý, 68´ Štyler
Příbram: Beran, Cettl - Pohořálek, Melichar, Maršík, Jančura - Ric - Rataj, Hlavatý, Matoušek, Jandera - Bělohlávek / Skopový, Štyler, Rozsypal

Další zpestření přípravy

Po 24 hodinách nastupuje naše mužstvo k dalšímu přípravnému utkání. Soupeřem je nám zcela netradičně A mužstvo mužů Sokola Podlesí, které je aktuálně na prvním místě soutěže 1. B třída skupina „E“.
Od prvních minut začíná naše mužstvo aktivně a rychlou kombinační hrou udržuje míč na svých kopačkách. Soupeř upřednostňuje obrannou hru a tak první naše branka padá ve 12. minutě z povedené střely z 25 metrů. O 3 minuty později vychází naše kombinace až do šestnáctky soupeře, kde je zakončena pod padajícího brankáře hostí. Stav 2:0 pro náš tým se mění ve 33. minutě, kdy čistý obranný zákrok v našem pokutovém území je posouzen pouze rozhodčím jako faul. Následná penalta hostí je proměněna. Ve 35. minutě nám opět vychází kombinační akce, která končí umístěnou střelou k tyči. Bohužel stav 3:1 do konce poločasu nevydržel. Ve 44. minutě zahrávají hráči Sokola Podlesí rohový kop, kdy míč končí u nekrytého hlavičkujícího hráče, který nezaváhal s dorážkou. Do kabin tedy odcházíme za stavu 3:2 pro náš tým. Do druhého poločasu soupeř prostřídal výrazněji svůj tým, což mělo za následek lepší pohyb po hřišti a především větší tlak na naše hráče. Tento styl hráčů Sokola Podlesí na náš tým v této fázi platil, a když k tomu připočítáme značné množství nepřesných přihrávek a opět neproměňování šancí z naší strany, začal se soupeř výrazněji prosazovat a určovat styl hry. V 65. minutě náš soupeř navíc i gólově trestá a vyrovnává na 3:3. I přestože se nám nyní herně nedařilo, důraznou hrou při rozehrávce soupeře se daří alespoň překvapit chybujícího hostujícího gólmana a vrátit do odkryté branky míč z jeho rozehrávky. Stav 4:3 je změněn ve 77. minutě, kdy soupeř perfektně zahraným trestným kopem nedává šanci našemu brankáři a uzavírá výsledek zápasu na konečných 4:4.