Žluté karty: 76´ Ric
Příbram: Beran - Pohořálek, Ric, Maršík, Obdržal - Straka - Skopový (41´ Melichar), Matoušek (70´ Rozsypal), Hlavatý, Jančura (41´ Bělohlávek) - Rataj
M. Boleslav: Řemínek - Hančovský, Hurda, Novák, Horáček, Machů, Král, Stopa, Procházka, Komárek, Novotný

Spravedlivou remízu rozhodly pokutové kopy

V 22. kole naší soutěže jsme na našem domácím trávníku přivítali mužstvo FK Mladá Boleslav. Po nevydařeném předchozím utkání chtělo naše mužstvo využít domácího prostředí a poprat se silným soupeřem o body.
Od úvodu tohoto zápasu bylo k vidění množství osobních soubojů. Naši hráči se snažili centrovanými míči najít naše útočně laděné spoluhráče, zatím co soupeř se naopak snažil centrovanými míči za naši obranu dostat naše mužstvo, pod tlak. Naše obrana ovšem zachytávala tyto pokusy, nebo je řešila dobře zahrávaným offside systémem. V 11. minutě zahráváme rohový kop, kdy se míč odráží k Lukáši Ricovi, ale ten zakončuje nad branku hostí! Ve 14. Minutě přečíslujeme soupeře a řítíme se na branku Mladoboleslavského týmu v poměru 3 na 1, ale ve finální části to bere Michal Pohořálek na sebe, ovšem dobíhající obránce v poslední chvíli blokuje tento individuální pokus. Ve 30. minutě si k zahrání trestného kopu staví míč Michal Hlavatý a velmi povedenou střelou zkouší kvality gólmana soupeře. Pořekadlo „Nedáš-Dostaneš“ se bohužel potvrzuje ve 34. minutě, kdy nedůslednou hrou ve vlastním pokutovém území připravuje příležitost soupeři, který dorážkou dostává míč za záda našeho brankáře Ondru Berana. Prohráváme 0:1! Uběhlo jen pár vteřin od rozhrání, když se skvělou individuální akcí přes dva hráče soupeře dostává Michal Hlavatý nejen do pokutového území, ale především k povedené střele z úhlu, která končí v brance FK Mladá Boleslav! Do konce poločasu se již stav nezměnil a tak končí za vyrovnaného stavu 1:1. Do druhého poločasu přicházíme se změnami v sestavě. Druhý poločas navazuje na styl poločasu prvního, kdy jsou k vidění především bitvy ve středu hřiště o každý míč a každý metr hřiště. V 53. minutě na sebe upozorňuje právě střídající Kuba Melichar. Jeho výbornou střelou levou nohou s námahou vyráží gólman hostujícího celku. V 57. Minutě jsme opět nedokázali odklidit míč z našeho pokutového území do bezpečí, ovšem tentokrát míří zpětná střela hráče Mladé Boleslavi mimo naši branku. V 66. Minutě perfektní pas od Míry Obdržala přepouští Michal Hlavatý na Michala Rataje, ale jeho střela končí nad brankou hostí. Hvizd rozhodčího ukončuje zápas za stavu 1:1 a ukazuje na značku pokutových kopů, které přidělí vítězi další bod. Bohužel jsme v této disciplíně zcela propadli, kdy ani jeden z našich exekutorů nepřekonal náhradního brankáře týmu FK Mladá Boleslav a tak si celkem dva body odváží soupeř.