Branky: 28´ Hlavatý, 34´ Jandera
Č. Budějovice: Beran - Pohořálek, Ric, Maršík, Obdržal (22´ Jančura) - Straka - Rataj (71´ Skopový), Matoušek (59´ Rozsypal), Hlavatý, Jandera (67´ Štyler) - Melichar
Příbram: Luksch - Jáša, Vávra, Hric, Juroš, Kořínek, Peroutka, Matoušek, Štifter, Tomek, Chytlík

Zápas, kde rozhodovali jiní

23. kolo zavedlo naše mužstvo do tréninkového centra našeho soupeře, celku SK České Budějovice. Po sérii neúspěšných utkání chtělo naše mužstvo tentokrát nejen bodovat, ale i předvést výkon pro náš celek typický, tedy bojovnost a kombinační hru.
Úvod zápasu se nám bohužel nevydařil a vše završilo nepřesné posouzení offsidu soupeře, který nám již ve 4. minutě z takové situace dává gól. Naši hráči se z tohoto šokujícího začátku pomalu oklepávají a snaží se rychle vrátit do zápasu. Ve 13. minutě skvělý pas z pravé strany od Michala Pohořálka nachází na vzdálenější tyči Rosťu Janderu, ale ten přestřeluje zařízení. V 19. minutě zkouší pozornost domácího gólmana střelou z 25 metrů Michal Hlavatý. Ve 26. minutě jsme se ve větším počtu našich ofenzivních hráčů prokombinovali až přes šestnáctku domácích, kteří s námahou odvrací náš pokus, ale zároveň tím zakládají rychlý protiútok, který naše defenzíva nezachytává a tak prohráváme 2:0! Naštěstí se ihned po rozehrání dostáváme k rychlé kombinaci na jeden dotek až na hranici pokutového území Českobudějovického týmu a Michal Hlavatý technickou střelou opět mění stav utkání na 2:1. O dvě minuty později opět Michal Hlavatý z trestného kopu ohrožuje domácí branku, ale gólman chytá. Ve 34. minutě se opakuje naše akce z 13. minuty, kdy skvělý pas od Michala Pohořálka tentokrát Rosťa Jandera bez přípravy uklízí za záda domácího brankáře a tím srovnává na 2:2! Radosti si ovšem moc neužíváme, protože Ve 35. minutě je znovu postavení mimo hru soupeře jinak hodnoceno pomezním rozhodčím! Následná branka mění nejen skóre ale i náš pohled na nestrannost rozhodčích. A tak končí první poločas jinak vyrovnaného prvního poločasu výsledkem 3:2 pro domácí. Do druhého poločasu nastupujeme s odhodláním změnit vývoj nepříjemného utkání. Ve 43. minutě, se po několika kombinačních přihrávkách dostává do dobré střelecké pozice Dominik Straka, ale jeho střelu levačkou domácí gólman kryje. Co nedokázal utlačit náš tým a proměnit v branku, to s přehledem dokázal s naší pomocí soupeř, který v 59. minutě zvyšuje na 4:2. Po sérii střídání si domácí tým již výsledek ohlídal, zatímco náš tým odcházel se svěšenými hlavami, kdy se nám další zápas ani herně příliš nepovedl.