19.03.2015
Česká liga žáků U 15, 20. kolo
Příbram vs. Sparta
Branky: Vlček
Příbram: Melichar - Volf, Šíma, Puchmertl (22. Benda), Mezera - Čížek (55. Vlček), Anýž, Nezník (60. Bohm), Jílek - Janota, Belej

Sparta trestala naše chyby

Matyáš Kudela

V úvodním jarním zápase jsme na domácím hřišti přivítali pražskou Spartu.
V prvním poločase jsme si vytvořili hned několik šancí, ale vždy nám chybělo štěstí při zakončení. Ve 22.min.musel pro zranění vystřídat Puchmertl, čímž došlo ke dvěma změnám v obraně, což hodně poznamenalo další průběh utkání. V 51.min.se Sparta dostala do vedení, když využila naší chyby ve středu hřiště, založila rychlý protiútok, na který jsme nedokázali zareagovat, neodehráli jsme ani následný centr ze strany a volný hráč na zadní tyči zakončil přesně. Poté jsme se dostali do šancí my. Po standardce Beleje nastřelil Šíma hlavou tyč a hned několik závarů po našich standardkách vyřešili obránci Sparty v čele s brankářem. V 61.min.přišla naše ztráta míče opět ve středu hřiště, jeden ze sparťanů pronikl do vápna a obstřelil Melichara. Hned z naší rozehrávky jsme však snížili. Janota dorazil obránce, ten netrefil dobře míč, kterého se zmocnil Vlček a bylo to 1:2. Místo závěrečného náporu jsme však po chvíli opět inkasovali z penalty na konečných 1:3.
sobota 27.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň
26. 07. 2024
???? Anketujeme... co budeme sledovat v telce na olympiádě? #pribram #fotbal #trending #anketa
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School