23.03.2015
Česká liga žáků U 15, 21. kolo
Č. Budějovice vs. Příbram
Branky: 9. Belej
Příbram: Trnka - Volf, Šíma, Puchmertl, Mezera - Smetana (52. Jílek), Anýž, Bohm (36. Nezník), Čížek - Belej, Vlček

Nevydařený zápas jsme prohráli na penalty

Matyáš Kudela

Předposlední zápas základní části žákovské ligy skup. A jsme zajížděli do Budějovic.
Od prvních minut byli domácí lepším mužstvem. My se však paradoxně dostali do vedení po pěkném centru Smetany, prodloužení Vlčka a dobrém zakončení Beleje. To bylo v 9. min. Než aby nám vedoucí gól zvedl sebevědomí a nakopl nás, naopak to byl opět soupeř, kdo byl pohyblivější, lépe kombinoval a ve 23.min. vyrovnal. Tento gól padl po hrubé chybě při obsazování protihráčů, průnikové přihrávce a následné střele, na kterou byl Trnka krátký. Ve druhém poločase jsme sice nastřelili tyč, dostali se do další gólové šance, ale budějovičtí hráči pokračovali v dobrém výkonu z prvního poločasu. Naštěstí pro nás góla nepřidali (několikrát nás podržel Trnka) a šlo se na penalty. První čtyři penalty jsme dali my i soupeř. Za nás proměnili: Belej, Jílek, Šíma, Čížek. V páté sérii neproměnil Anýž, budějovický hráč dal a tak jsme přišli o bod navíc, který si zaslouženě připsali budějovičtí.
sobota 31.7.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 2. kolo
FC MAS Táborsko
24. 07. 2021
Tomáš Pilík: Po třetím gólu už jsem byl klidný
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.