5:7
Sparta vs. Příbram
Branky: 20.Janota
Sparta: Trnka - Volf, Šíma, Puchmertl, Jílek - Čížek (65. Smetana), Anýž, Bohm (65. Nezník), Čejda (53. Skalička) - Janota, Vlček
První poločas jsme byli zakřiknutí a málo aktivní. Byli jsme to však my, kdo se dostal do vedení. Ve 20.min. Čejda vybojoval na půlicí čáře míč, posunul na Janotu, ten utekl po levém křídle a skvěle obstřelil vyběhnuvšího brankáře - 1:0. O osm minut později však Plzeň z trestného kopu vyrovnala krásnou střelou k levé tyči. Druhý poločas už byl z naší strany o mnoho lepší, vypracovali jsme si několik šancí, při kterých však bylo potřeba lepší řešení. Ve druhém poločase už tedy gól nepadl a šlo se na penalty. Hned první z našeho mužstva neproměnil Janota. Poté dali Šíma, Jílek a Smetana a jelikož soupeř proměnil všechny penalty, odvezl si o bod víc on.