03.05.2015
Česká fotbalová liga žen, 16. kolo
Jablonec vs. Příbram
Branky: 32´ Fesslová, 37´ Trojáková, 50´ a 73´ Horčičková - 30´ vlastní, 40´ Černohorská, 87´ Pilousková
Žluté karty: Boukalová
Rozhodčí: Lejsek, Tkačenko, Krčmárik
Jablonec: Plátková - Fesslová, Klementová, Trojáková, Gadžinská, Málková, Horčičková, Klapšťová (46´ Bornerová), Mikásková, Vávrová, Bistiaková. (Srnová, Janková, Veseloušová).
Příbram: Vacíková - Branžovská, Kočová, Drdošová, Kopáčková - Koubková (57. Boukalová), Krůtová, Štěchová, Machutuvá - Černohorská (45. Karasová), Pilousková.

Zápas v Jablonci jsme nezvládli ve všech směrech

Štěpán Irion

K předposlednímu venkovnímu utkání jsme zajížděli do dalekého Jablonce.
Úvod utkání byl plný nepřesností. Příbramačky měly špatný pohyb a zdálo se jako by byly unavené. Měl to také za vinu pozdní příjezd a krátká rozcvička. Zhruba poslední čtvrthodinu prvnímu poločasu jsme chytili tempo. Ve 30. minutě unikla po straně Machutová a domácí Mikásková si nešťastně srazila do vlastní brány 0:1. O dvě minuty později bylo ovšem srovnáno, trefila se Fesslová. Ve 37. minutě šel Jablonec do vedení. Za domácí vsítila druhý gól Trojáková 2:1. Ve 40. minutě si vzala míč Černohorská, navedla si ho na vápno a nenápadnou střelou k tyči vyrovnala skóre na 2:2. To bylo v prvním poločase vše. Trenéři o pauze nabádali hráčky k větší aktivitě a větší přesnosti, ale bohužel opak byl pravdou. Druhý poločas jsme začali naprosto katastrofálně. V 50. minutě poslala Jablonec do vedení Horčičková 3:2. Náš výkon byl opravdu špatný a Jablonec byl lepším týmem. V 73. minutě zvýšila už na 4:2 opět Silvie Horčičková. Naději alespoň na srovnání výsledku nám dala Pilousková, která v 87. minutě snížila na 4:3, ale už bylo pozdě. V Jablonci jsme prohráli po velmi špatném výkonu 4:3. Zápas se nám nepovedl a zaslouženě jsme prohráli. Jako bychom nechtěli vyhrát a šli jsme si to na hřiště pouze "odchodit". I hosté se nás po zápase ptali, co se námi stalo, že to vypadalo jako bychom nechtěli vyhrát. Podobných výkonů bychom se měli pro nadcházející zápasy vyvarovat.
neděle 8.12.2019
SK Dynamo České Budějovice
30. 11. 2019
Jaroslav Tregler po zápase se Spartou