19.05.2015
Česká fotbalová liga žen, 18. kolo
Stará Lysá vs. Příbram
Branky: 7´ domácí
Příbram: Vacíková - Dědinová, Boukalová, Drdošová, Koubková - Kopáčková (46. Vavrušková), Krůtová, Kočová, Štěchová - Karasová, Machutová

K poslednímu zápasu jsme vyjeli na hřiště do Staré Lysé

Štěpán Irion

V posledním zápase nás čekal tvrdý boj s houževnatým soupeřem, který v minulém týdnu přišel o naději na baráž o první ligu.
Úvod utkání se domácím povedl v 7. minutě se ujala Lysá vedení 1:0. My jsme si za první poločas vypracovali tři obrovské šance, ale bohužel jsme ani jednu nezužitkovali. Domácí hráčky hrály velmi tvrdě a někdy až nepochopitelně zajížděly do našich hráček. Bohužel píšťalka rozhodčího zůstávala němá. Žádný jiný gól se v prvním poločasu vstřelit nepodařilo, a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro domácí tým. Druhý poločas byl takřka stejný jako ten první. Domácí hráčky stále velmi tvrdě dojížděly souboje a často šlo o zdraví. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila a opravdu jsme bojovali. Domácí měli také pár slušných závarů, ale jejich koncovka byla chvílemi tragická. Ani domácím ani nám se branku už vstřelit nepodařilo, a tak jsme prohráli ve Staré Lysé 0:1.
neděle 8.12.2019
SK Dynamo České Budějovice
30. 11. 2019
Jaroslav Tregler po zápase se Spartou