1.FK Příbram
19.05.2015
Česká fotbalová liga žen, 18. kolo
1:0
Stará Lysá vs. Příbram
Branky: 7´ domácí
Diváci: 30
Příbram: Vacíková - Dědinová, Boukalová, Drdošová, Koubková - Kopáčková (46. Vavrušková), Krůtová, Kočová, Štěchová - Karasová, Machutová

K poslednímu zápasu jsme vyjeli na hřiště do Staré Lysé

Štěpán Irion

V posledním zápase nás čekal tvrdý boj s houževnatým soupeřem, který v minulém týdnu přišel o naději na baráž o první ligu.
Úvod utkání se domácím povedl v 7. minutě se ujala Lysá vedení 1:0. My jsme si za první poločas vypracovali tři obrovské šance, ale bohužel jsme ani jednu nezužitkovali. Domácí hráčky hrály velmi tvrdě a někdy až nepochopitelně zajížděly do našich hráček. Bohužel píšťalka rozhodčího zůstávala němá. Žádný jiný gól se v prvním poločasu vstřelit nepodařilo, a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro domácí tým. Druhý poločas byl takřka stejný jako ten první. Domácí hráčky stále velmi tvrdě dojížděly souboje a často šlo o zdraví. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila a opravdu jsme bojovali. Domácí měli také pár slušných závarů, ale jejich koncovka byla chvílemi tragická. Ani domácím ani nám se branku už vstřelit nepodařilo, a tak jsme prohráli ve Staré Lysé 0:1.
Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
sobota 15.8.2020
Příprava A-tým, přát.
17:00h
1.FK Příbram
FK Dukla Praha
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
10. 08. 2020
Jaroslav Starka: Není mi po chuti, že nás chtějí testovat každý zápas
FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.