1.FK Příbram
07.04.2015
Nadstavba U15, 1. kolo
3:2
Příbram vs. Slavia
Branky: 7. a 63. Belej, 39. Bohm
Příbram: Melichar - Hájek (58. Smetana), Šíma, Puchmertl, Volf - Čížek (55. Jílek), Anýž, Bohm (58. Nezník), Vlček (69. Skalička) - Janota, Belej

Náš nejlepší jarní zápas, ve kterém padaly krásné góly

Matyáš Kudela

Už druhý zápas na jaře jsme se střetli s pražskou Slavií.
Tentokrát v prvním kole play off žákovské ligy - skup.A. Výkony Slavie kolo od kola rostou a my věděli, že nás čeká těžký zápas. Hned od začátku jsme hýřili aktivitou, dobře kombinovali a brzy se dostali do vedení, už v 7.min., kdy Janotovu zpětnou přihrávku zužitkoval Belej a krásnou střelou z voleje trefil volný prostor brány. Do druhého poločasu jsme však nevstoupili dobře a už ve 37. min. Slavia vyrovnala střelou na vzdálenější tyč. My na tento gól dokázali brzy odpovědět, už ve 39. min., kdy krásnou střelou z vápna trefil Bohm levačkou pravou šibenici slávistické brány a šli jsme do vedení. Slávistům se bohužel pro nás podařilo ve 49. min. vyrovnat a také nádherným gólem. Ze třiceti metrů z trestného kopu do šibebnice. My jsme však nesložili zbraně a dále se rvali o vítězství. To se nám vyplatilo v 63. min, kdy po nákopu Šímy od půlicí čáry míč prodloužil Belej a to až za záda bezmocného slávistického soupeře. Podali jsme nejlepší výkon jara.
Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
sobota 25.9.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 9. kolo
16:30h
1.FK Příbram
MFK Vyškov
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
18. 09. 2021
FOTBALOVÉ ZAČÁTKY / NÁBOR - Pamatuješ si na svůj první zápas?
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.