07.04.2015
Nadstavba U15, 1. kolo
Příbram vs. Slavia
Branky: 7. a 63. Belej, 39. Bohm
Příbram: Melichar - Hájek (58. Smetana), Šíma, Puchmertl, Volf - Čížek (55. Jílek), Anýž, Bohm (58. Nezník), Vlček (69. Skalička) - Janota, Belej

Náš nejlepší jarní zápas, ve kterém padaly krásné góly

Matyáš Kudela

Už druhý zápas na jaře jsme se střetli s pražskou Slavií.
Tentokrát v prvním kole play off žákovské ligy - skup.A. Výkony Slavie kolo od kola rostou a my věděli, že nás čeká těžký zápas. Hned od začátku jsme hýřili aktivitou, dobře kombinovali a brzy se dostali do vedení, už v 7.min., kdy Janotovu zpětnou přihrávku zužitkoval Belej a krásnou střelou z voleje trefil volný prostor brány. Do druhého poločasu jsme však nevstoupili dobře a už ve 37. min. Slavia vyrovnala střelou na vzdálenější tyč. My na tento gól dokázali brzy odpovědět, už ve 39. min., kdy krásnou střelou z vápna trefil Bohm levačkou pravou šibenici slávistické brány a šli jsme do vedení. Slávistům se bohužel pro nás podařilo ve 49. min. vyrovnat a také nádherným gólem. Ze třiceti metrů z trestného kopu do šibebnice. My jsme však nesložili zbraně a dále se rvali o vítězství. To se nám vyplatilo v 63. min, kdy po nákopu Šímy od půlicí čáry míč prodloužil Belej a to až za záda bezmocného slávistického soupeře. Podali jsme nejlepší výkon jara.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners