20.04.2015
Nadstavba U15, 3. kolo
Sparta vs. Příbram
Branky: ?
Příbram: Melichar - Hájek (45. Jílek), Šíma, Benda, Volf - Skalička (35. Smetana), Anýž, Bohm (45. Nezník), Čížek (60. Čejda) - Janota (69. Mezera), Vlček

Zlomil nás vlastní gól těsně před přestávkou

Matyáš Kudela

V dalším kole play-off Ligy žáků skup. A jsme zajížděli na pražskou Spartu.
V prvním poločase jsme byli lepším mužstvem, jen nám chyběl vetší důraz při zakončení. Celý zápas se, bohužel pro nás, zlomil ve 33.min.,kdy jsme si dali vlastní gól. Gól naopak nabudil Spartu, která těsně po přestávce přidala další gól a bylo rozhodnuto. My už jsme se nezmohli téměř na žádnou odpověď a Šímu po standardní situaci vychytal brankář Gillern.
sobota 25.9.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 9. kolo
MFK Vyškov
18. 09. 2021
FOTBALOVÉ ZAČÁTKY / NÁBOR - Pamatuješ si na svůj první zápas?
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.