FK VIAGEM PŘÍBRAM
Nadstavba U15, 4. kolo
Příbram vs. Teplice
Branky: 4. Janota, 25. Vlček
Příbram: Trnka - Volf, Šíma, Puchmertl, Mezera - Smetana (53. Čížek), Anýž, Nezník (62. Čejda), Jílek - Vlček, Janota

Za první poločas jsme si tři body zasloužili,za druhý jsme rádi za bod

Matyáš Kudela

V dalším kole play-off žákovské ligy skup. A nás čekal finalista letošního Premier cupu Teplice.
Začátek zápasu jsme měli výborný a už ve 4.min. se po přihrávce Vlčka kolem telického obránce ve vápně prosmýkl Janota a prostřelil brankáře hostů. Pokračovali jsme v důsledném výkonu, dobře jsme kombinovali a ve 25.min. jsme po průniku Janoty do vápna, následném centru a hlavičce Vlčka šli do dvoubrankového vedení. Ve druhém poločase se vše otočilo. My vstoupili do druhého poločasu ospale, bojácně,naopak tepličtí nás svoji aktivní hrou začali přehrávat a po chybě v naši rozehrávce a poté z trestného kopu zaslouženě srovnali na 2:2. V penaltovém rozstřelu jsme nedali hned první penaltu, nedal ji Šíma. A protože všechny zbylé penalty,jak ze strany naší, tak Teplic, byly proměněny (od nás: Jílek, Čížek, Čejda a Vlček), šťastnější nakonec byli tepličtí a zvítězili 5:4.
neděle 9.10.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 11. kolo
FC Sellier & Bellot Vlašim
FK VIAGEM PŘÍBRAM