01.05.2015
Nadstavba U15, 2. kolo
Příbram vs. Hradec K.
Branky: 44. a 45. Puchmertl
Příbram: Trnka - Čížek, Šíma, Puchmertl, Mezera (36. Benda) - Čejda (36. Skalička), Anýž, Nezník (63. Smetana), Jílek - Vlček, Janota

Opak proti Telicím:za první poločas jsme si nezasloužili ani bod,za druhý jsme si vyhru zasloužili

Matyáš Kudela

Do dalšího kola ligy proti Hradci Králové jsme vstoupili,v porovnání v utkání s Teplicemi, úplně opačně.
Byli jsme pasivní a špatně jsme kombinovali. Naopak hráči Hradce byli od začátku agresivnější, pohyblivější, lépe kombinovali a ve 23.min. šli zaslouženě do vedení, kdy jsme nezachytili náběh jednoho z hradeckých hráčů do vápna a ten proměnil zpětnou přihrávku z pravé strany. Do druhého poločasu jsme vstoupili mnohem lépe, než do prvního. Agresivně jsme napadali rozehrávku hradeckých, kteří začali chybovat a my se dostávali do hry. Začali jsme mít mírnou převahu, kterou jsme zužitkovali dvěma skvěle zahranými standardními situacemi Jílka. Na obě dvě si výborně naskočil Puchmertl (ve 34. a v 35.min.) a v obou případech hlavou nás dostal do vedení. Poté měl ještě gólovou šanci Janota, když prošel přes dva obránce, ale jeho střela jen těsně minula levou tyč. Do konce zápasu už se nic nestalo a my dovedli zápas do vítězného konce.
sobota 20.7.2019
SFC Opava
14. 07. 2019
Zeman: Remíza může být spravedlivá, ale já ji neberu