1.FK Příbram
01.05.2015
Nadstavba U15, 2. kolo
2:1
Příbram vs. Hradec K.
Branky: 44. a 45. Puchmertl
Příbram: Trnka - Čížek, Šíma, Puchmertl, Mezera (36. Benda) - Čejda (36. Skalička), Anýž, Nezník (63. Smetana), Jílek - Vlček, Janota

Opak proti Telicím:za první poločas jsme si nezasloužili ani bod,za druhý jsme si vyhru zasloužili

Matyáš Kudela

Do dalšího kola ligy proti Hradci Králové jsme vstoupili,v porovnání v utkání s Teplicemi, úplně opačně.
Byli jsme pasivní a špatně jsme kombinovali. Naopak hráči Hradce byli od začátku agresivnější, pohyblivější, lépe kombinovali a ve 23.min. šli zaslouženě do vedení, kdy jsme nezachytili náběh jednoho z hradeckých hráčů do vápna a ten proměnil zpětnou přihrávku z pravé strany. Do druhého poločasu jsme vstoupili mnohem lépe, než do prvního. Agresivně jsme napadali rozehrávku hradeckých, kteří začali chybovat a my se dostávali do hry. Začali jsme mít mírnou převahu, kterou jsme zužitkovali dvěma skvěle zahranými standardními situacemi Jílka. Na obě dvě si výborně naskočil Puchmertl (ve 34. a v 35.min.) a v obou případech hlavou nás dostal do vedení. Poté měl ještě gólovou šanci Janota, když prošel přes dva obránce, ale jeho střela jen těsně minula levou tyč. Do konce zápasu už se nic nestalo a my dovedli zápas do vítězného konce.
Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
sobota 25.9.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 9. kolo
16:30h
1.FK Příbram
MFK Vyškov
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
18. 09. 2021
FOTBALOVÉ ZAČÁTKY / NÁBOR - Pamatuješ si na svůj první zápas?
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.