Branky: 3. Vlček, 18. Puchmertl
Příbram: Trnka - Čížek, Šíma, Puchmertl, Benda - Smetana (45. Skalička), Anýž, Nezník (62. Hájek), Jílek - Vlček, Janota

Z Pardubic vezeme pouze bod

Matyáš Kudela

Příbram nedokázala na půdě Pardubic udržet nadějné poločasové vedení o dvě branky a nedařilo se ani v penaltovém rozstřelu.
Do zápasu v Pardubicích jsme vstoupili podle přání a už ve 3. min.vedli 1:0. To když Janota prošel středem hřiště, prostrčil míč na Vlčka, který z dvaceti metrů krásnou střelou nedal pardubickému brankáři šanci. V 18. min.navýšil naše skóre Puchmertl, opět jako proti Hradci po rohovém kopu Jílka. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a hned si vytvořili několik šancí, ale místo toho, aby jsme zvýšili na 3:0, inkasovali jsme. Špatně zahranou Šímovu malou domu neodhadl Trnka a při snaze odkoupnout míč trefil ve vápně jednoho z domácích hráčů a pardubičtí z penalty snížili na 1:2. Poté jsme si opět vytvořili tři jasné tutovky, ale nedali a zákonitě jsme byli v 66. min. potrestáni, kdy jsme neuhlídali jednoho z pardubických hráčů po přímém kopu domácích, 2:2. Na penalty jsme opět prohráli, tentokrát 3:1. Z naší strany nedal Jílek a Čížek, proměnil Janota.