06.05.2015
Nadstavba U15, 5. kolo
Pardubice vs. Příbram
Branky: 3. Vlček, 18. Puchmertl
Příbram: Trnka - Čížek, Šíma, Puchmertl, Benda - Smetana (45. Skalička), Anýž, Nezník (62. Hájek), Jílek - Vlček, Janota

Z Pardubic vezeme pouze bod

Matyáš Kudela

Příbram nedokázala na půdě Pardubic udržet nadějné poločasové vedení o dvě branky a nedařilo se ani v penaltovém rozstřelu.
Do zápasu v Pardubicích jsme vstoupili podle přání a už ve 3. min.vedli 1:0. To když Janota prošel středem hřiště, prostrčil míč na Vlčka, který z dvaceti metrů krásnou střelou nedal pardubickému brankáři šanci. V 18. min.navýšil naše skóre Puchmertl, opět jako proti Hradci po rohovém kopu Jílka. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a hned si vytvořili několik šancí, ale místo toho, aby jsme zvýšili na 3:0, inkasovali jsme. Špatně zahranou Šímovu malou domu neodhadl Trnka a při snaze odkoupnout míč trefil ve vápně jednoho z domácích hráčů a pardubičtí z penalty snížili na 1:2. Poté jsme si opět vytvořili tři jasné tutovky, ale nedali a zákonitě jsme byli v 66. min. potrestáni, kdy jsme neuhlídali jednoho z pardubických hráčů po přímém kopu domácích, 2:2. Na penalty jsme opět prohráli, tentokrát 3:1. Z naší strany nedal Jílek a Čížek, proměnil Janota.
sobota 25.9.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 9. kolo
MFK Vyškov
18. 09. 2021
FOTBALOVÉ ZAČÁTKY / NÁBOR - Pamatuješ si na svůj první zápas?
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.