11.05.2015
Nadstavba U15, 6. kolo
Slavia vs. Příbram
Branky: 69. Čížek
Příbram: Melichar - Hájek (60. Čejda), Šíma, Puchmertl, Volf (55. Benda) - Čížek, Anýž, Nezník (55. Smetana), Jílek (50. Mezera) - Vlček, Janota

O poločas mělo být rozhodnuto v náš prospěch

Matyáš Kudela

V dalším kole nadstavby žákovské ligy jsme zajížděli na Slavii, proti které jsme zatím v sezoně úspěšnější. Slavia však dokazuje celou jarní část dobré výkony a my čekali těžký duel.
Zápas se mohl vyvíjet tentokrát opět lépe pro nás, ale Vlček po samostatném nájezdu nedal, Jílkovu střelu vyrazil brankář konečky prstů, Čížkovu dorážku také reflexivně vyrazil domácí gólman a přišlo potrestání. Po ojedinělé šanci ve 32. min. se po našich dvou chybách (nedoražení soupeře a nepokrytí zakončujícího hráče) Slavia dostala do vedení. Druhý poločas byl z naší strany dost nervózní a na našich hráčích bylo vidět, že čím víc chtějí, tím méně to jde. Od 55. min. jsme však soupeře zatlačili a po vysunutí obou stoperů na hrot a ohromné vůli dát gól, jsme v 69. min. srovnali na 1:1. To když Puchmertl sklepl přízemní centr proti noze Čížkovi a na jeho umístěnou střelu k tyči neměl slávistický brankář šanci. V penaltách jsme konečně prolomili smůlu a zvítězili 6:5, když proměnil: Čížek, Šíma, Čejda, Puchmertl a Vlček, nedal Janota a Melichar dvě penalty chytil.
sobota 25.9.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 9. kolo
MFK Vyškov
18. 09. 2021
FOTBALOVÉ ZAČÁTKY / NÁBOR - Pamatuješ si na svůj první zápas?
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.