17.05.2015
Nadstavba U15, 7. kolo
Hradec K. vs. Příbram
Branky: 6. Janota
Příbram: Melichar - Čížek, Šíma, Puchmertl, Benda (60. Mezera) - Smetana (45. Čejda), Anýž, Hájek, Jílek (56. Volf) - Vlček, Janota

Proti Hradci jsme tentokrát vyhořeli

Matyáš Kudela

Skvěle rozehrané utkání na půdě Hradce Králové skončilo porážkou o tři branky.
V dalším kole nadstavby ligy se pro nás zápas v Hradci vyvíjel skvěle. Už v 6. min. jsme šli po krásné přihrávce Jílka na Janotu a jeho úniku od půlky hřiště z levé strany a křižnou střelou na zadní tyč do vedení. Místo toho,abychom kontrolovali hru a přidali další gól, jsme po chybě v obraně už ve 14. min. inkasovali a ve 25. min., opět po chybě v obraně,prohrávali 2:1. Těsně před poločasem nás navíc podržel Melichar, když chytil hradeckým penaltu. Vstup do druhého poločasu se nám vůbec nevydařil a hradečtí šli z trestného kopu do dvoubrankového vedení. Aby toho nebylo málo, hráči domácích přidali v 50. min. další gól, tentokrát po nezajištění našich obránců.
sobota 25.9.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 9. kolo
MFK Vyškov
18. 09. 2021
FOTBALOVÉ ZAČÁTKY / NÁBOR - Pamatuješ si na svůj první zápas?
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.