21.05.2015
Nadstavba U15, 8. kolo
Příbram vs. Sparta
Příbram: Melichar - Čížek, Šíma, Puchmertl, Benda - Smetana (55. Bohm), Anýž, Vlček, Jílek (65. Mezera) - Janota - Skalička

Proti Spartě jsme po dobrém výkonu konečně bodovali

Matyáš Kudela

Do domácího zápasu proti Spartě jsme šli hodně oslabeni, kdy se k dlouhodobě zraněnému Belejovi přidal Volf, Nezník, Hájek, Čejda a teprve po jednom tréninku se již zapojil Bohm.
Od prvních minut jsme ale hráli aktivně a náš výkon byl nesrovnatelně lepší v porovnání se zápasem v Hradci. Sparta v prvním poločase sice dobře kombinovala, ale my jsme ji dobrou organizací hry nepustili do vyloženější šance. V našem dobrém výkonu jsme pokračovali i druhý poločas a po zahozené šanci sparťanů jsme hosty zatlačili a mohli dvakrát skórovat. V první šanci v dobré pozici uklouzl při střele Mezera a v druhé šanci Puchmertl z otočky přestřelil. Při penaltách jsme tentokrát neuspěli. Z naší strany proměnili: Čížek, Šíma a Bohm, nedal Mezera, naopak sparťanští hráči proměnili všichni, tudíž si odváží bod navíc hosté.
neděle 3.10.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 10. kolo
FC Sellier & Bellot Vlašim
25. 09. 2021
TISKOVKA // Jozef Valachovič po utkání s Vyškovem
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.