29.05.2015
Nadstavba U15, 9. kolo
Teplice vs. Příbram
Teplice: Melichar - Čížek, Šíma, Puchmertl, Benda - Smetana (55. Bohm), Anýž, Vlček, Jílek (65. Mezera) - Janota - Skalička
Od prvních minut jsme ale hráli aktivně a náš výkon byl nesrovnatelně lepší v porovnání se zápasem v Hradci. Sparta v prvním poločase sice dobře kombinovala, ale my jsme ji dobrou organizací hry nepustili do vyloženější šance. V našem dobrém výkonu jsme pokračovali i druhý poločas a po zahozené šanci sparťanů jsme hosty zatlačili a mohli dvakrát skórovat. V první šanci v dobré pozici uklouzl při střele Mezera a v druhé šanci Puchmertl z otočky přestřelil. Při penaltách jsme tentokrát neuspěli. Z naší strany proměnili: Čížek, Šíma a Bohm, nedal Mezera, naopak sparťanští hráči proměnili všichni, tudíž si odváží bod navíc hosté.
sobota 25.9.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 9. kolo
MFK Vyškov
18. 09. 2021
FOTBALOVÉ ZAČÁTKY / NÁBOR - Pamatuješ si na svůj první zápas?
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.