FK VIAGEM PŘÍBRAM
29.04.2015
Nadstavba U14, 2. kolo
Příbram vs. Hradec K.
Příbram: Melichar - Čížek, Šíma, Puchmertl, Benda - Smetana (55. Bohm), Anýž, Vlček, Jílek (65. Mezera) - Janota - Skalička
Od prvních minut jsme ale hráli aktivně a náš výkon byl nesrovnatelně lepší v porovnání se zápasem v Hradci. Sparta v prvním poločase sice dobře kombinovala, ale my jsme ji dobrou organizací hry nepustili do vyloženější šance. V našem dobrém výkonu jsme pokračovali i druhý poločas a po zahozené šanci sparťanů jsme hosty zatlačili a mohli dvakrát skórovat. V první šanci v dobré pozici uklouzl při střele Mezera a v druhé šanci Puchmertl z otočky přestřelil. Při penaltách jsme tentokrát neuspěli. Z naší strany proměnili: Čížek, Šíma a Bohm, nedal Mezera, naopak sparťanští hráči proměnili všichni, tudíž si odváží bod navíc hosté.
pátek 30.9.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 10. kolo
FK VIAGEM PŘÍBRAM
SK Sigma Olomouc B