07.09.2015
Česká fotbalová liga žen, 1. kolo
Trutnov vs. Příbram
Branky: 7´ Kopáčková, 20´ Kopáčková, 44´ Řezaninová, 62´ Branžovská, 68´ Štěchová, 70´ Štěchová, 76´ Branžovská
Žluté karty: Šubrtová, Najmanová - Koubková
Rozhodčí: Siedel - Petrů, Starý
Trutnov: Šusová - Šubrtová, Vlačihová, Nývltová, Najmanová, Kánská, Klampflová, Hanušová, Jirásková, Lexmanová, Čapková (80. Matoušková)
Příbram: Vacíková – Dědinová ( 46. Boukalová ), Karasová, Drdošová, Koubková – Krůtová, Kočová, Štěchová, Kopáčková – Řezaninová, Branžovská

Vydařený vstup do soutěže

Jan Vostrý

Příbramská děvčata mají za sebou výborný vstup do soutěže.
Na těžkém promočeném terénu jsme začali utkání z ostra, když v 7 min. se po sólu Řezaninové dostala k odraženému míči Kopáčková a „ uklidila“ ho k přední tyči. Ve 20 min. jsme přidali další branku, když si na přihrávku Karasové za obranu naběhla Kopáčková a mířila opět k tyči 0:2. V dalších vyložených šancí se ocitli Kopáčková a Řezaninovou, ale vsítit branku se jim nepodařilo. Minutu před poločasovou přestávkou protrhla střeleckou smůlu Řezaninová, když se nejlépe orientovala v pokutovém území a propálila domácí brankařku 0:3. Domácí si za první poločas vytvořili minimum šancí, které bez problému pochytala Vacíková. V druhém poločase domácí tým zcela odpadl a naše mužstvo na hřišti dominovalo. Domácí se na naši polovinu dostávali zcela ojediněle a to jen za cenu dlouhých nákopů, které nenacházeli adresáta. My jsme postupně navyšovali skóre, když po pěkných kombinací skórovali Branžovská se Štěchovu. Obě branky připravila Řezaninová, která v obou případech přihrávala před prázdnou branku. Další branky přidali opět Štěchová a Branžovská a tak jsme si z Trutnova odvezli zcela zasloužené 3 body. Hodnocení trenéra: Velmi dobrý a kvalitní týmový výkon. Děvčata navázali na poslední přípravný zápas a s chutí si zastříleli. Branek v domácí síti přesto mohlo být více.
sobota 23.11.2019
Bohemians Praha 1905
11. 11. 2019
Kočí: Nula je dobrá pro jen mě, my potřebujeme body