01.08.2015
Příprava ženy, 1. kolo
Příbram vs. Plzeň
Branky: 18. Brak, 52, 58. Bartek - 40. Suchan, 67. Fořt
Příbram: 1.poločas: Zlámal - Kluk, Brak, Škerle, Košata - Vukadinovič, Jindřišek, Jirásek, Mosquera - Blecha - Schick 2.poločas: Zlámal - Pauschek, Žaloudek, Šmíd, Šírl - Fotr, Hubínek, Jarolím, Bartek - Čížek - Moravec.
Plzeň: 1.poločas: Kočí - Rys, Tregler, Hajovsky, Divíšek - Štípek, Hnaníček, Pilík, Suchan , Končal - Bednář 2.poločas: Kočí - Kim, Tregler, Holý, Divíšek - Blažek, Fillo, Krameš, Barák, Mareš - Fořt
Příbramský tým představil v základní sestavě Končala, Štípka i Suchana, kteří hostují z Viktorie Plzeň a měli by být motorem záložní řady. V úvodních minutách zápasu bylo vidět na našem týmu sehrávání a tak si Klokani mohli najít cestu ke gólu v 18. minutě, když při standardce byl na zadní tyči nehlídaný Brak a poslal zelenobílé do vedení. V našich barvách se o střely pokoušeli zejména Roman Bednář s Janem Suchanem, ale na Zlámala si nepřišli. Vyrovnání jsme dosáhli až v posledních minutě první půle. Vynikající práci s míčem předvedl David Štípek, kličkovanou v šestnáctce utnul až brankář Zlámal a kopala se penalta. Exekutor Jan Suchan poslal neomylně míč do sítě. Ve druhé půli se prezentoval v sestavě Korejec Kim i Jan Blažek, známý například z Liberce, Slavie apod. První zápas absolvoval také Štěpán Holý, kapitán dorosteneckých mistrů. A právě kombinovaná obrana mohla za slabší taktickou nepozornost při obou obdržených brankách. Bartek se dvakrát dostal sám před Kočího a dvakrát byl úspěšný. Náš tým však nebyl bez šancí. Barákově střele chyběl důraz, naopak u ráně z přímého kopu Fořta zase stále brankář na správném místě. V 67. minutě se po závaru dostal ke střele Kim, a ikdyž vypálil nepřesně, tak Fořtovi se podařilo změnit směr střely a hlavičkou přehodit brankáře Boheminas. V závěrečném náporu už vyrovnání nepřišlo a tak Příbram čeká zápas o třetí místo.
sobota 24.8.2019
FK Jablonec
13. 08. 2019
Škoda: Budějovice jsme přehrávali celý zápas