Branky: 42. Tregler - 10. Koreš, 58. Jordan
Žluté karty: Divíšek, Sus, Štípek - Janíček
Diváci: 2182
Příbram: Hruška - Sus, Tregler, Dosoudil, Divíšek (77. Brandner) - Pilík, Hnaníček (82. Hadaščok), Barák, Suchan, Štípek - Bednář
Zlín: Holý - Pazdera, Jugas, Hájek, Matějov - Vukadinovič (80. Malý), Živulič, Janíček (46. Holík), Koreš (57. Jordan) - Železník, Poznar

Bez kapitána obrana chybovala

V domácím utkání po reprezentační přestávce nestačila Příbram na nováčka ze Zlína a prohrála 1:2. O naši trefu se svojí první ligovou brankou postaral Jaroslav Tregler.
Před čtrnáctým ligovým kolem jsme věděli, že si musíme poradit bez tradičního kapitána Tomáše Zápotočného, kterého vyřadil trest za čtyři žluté karty. A právě absence zkušeného stopera byla znát v 9. minutě, kdy hosty sice nadvakrát vychytal Aleš Hruška, ale třetí dorážku z kopačky Koreše už neměl nárok chytit. Náš tým měl obecně špatný start do úvodu zápasu a dlouhé minuty jsme se nemohli chytit. Změna přišla až ve druhé části prvního poločasu. Obrovskou příležitost měl ve 26. minutě Štípek, jenže sám před brankářem Holým si neporadil chladnokrevně. Na trefu čeká i Roman Bednář, který urputně bojoval s obranou. Ve 33. minutě se dostal i ke slibné hlavičce, ale míč proletěl těsně vedle tyčky. A nedočkal se ani pokutového kopu v momentě, kdy jej zalehl bránící hráč Zlína. Příbram hosty mačkala před brankou, jenže proti byl brankář Holý. Chytil střelu Pilíka i hlavičku Bednáře. Přímý kop Antonína Baráka pak letěl těsně nad břevnem. Před koncem poločasu jsme se nakonec dočkali. Přímý kop z kopačky Pilíka přeletěl všechny bránící hráče a míč mohl klidně umístit do branky premiérovým ligovým gólem Jaroslav Tregler - 1:1! Do druhé půle jsme mohli jít s odhodláním vyhrát, jenže proti byli hosté ze Zlína. Trenérovi Páníkovi se povedlo střídání a nový útočník Jordan po minutě na hřišti stačil dvakrát vystřelit a jednou skórovat - 1:2. Tlak našeho týmu rostl, ale přesnosti nepřibylo. Po jednom z rohových kopů neuspěl ani Barák, kterému hlavičku vychytal Holý. Několik střel také zablokovala obrana hostujícího týmu. Zlín nakonec mohl utkání rozhodnout Železníkem, který překvapil všechny způsobem jak neproměnil svoji gólovou šanci. Díky němu vynikl naopak Aleš Hruška, který stačil míč zastavit na brankové čáře. V nastaveném čase zahodil brejk střelec rozhodující branky Jordan. Výborné zákroky Aleše Hrušky bohužel nepomohly k zisku alespoň jednoho bodu, protože chyběly nastřílené branky na opačné straně.