13.02.2016
Teplice vs. Příbram
Branky: 7. Hora, 16. Ljevakovič.
Žluté karty: Ciskaridze, Lüftner - Chaluš
Rozhodčí: Jílek - Hock, Urban
Teplice: Chudý - Vondrášek, Lüftner, Ciskaridze, Krob - Ljevakovič, Soungole - Hora, Vachoušek (85. Kodeš), Kukec (90. Gregáň) - Vaněček (89. Táborský)
Příbram: Hruška - Mudra, Chaluš, Zápotočný (46. Tregler), Divíšek - Pilík, Suchan (46. Šabala), Hnaníček, Štípek - Rezek (81. Moravec) - Bednář

Patnáctiminutovka v úvodu rozhodla o prohře

Zdeněk Brož

Dvě gólové trefy v úvodu zápasu rozhodly o prvním jarním výsledku z Teplic. Domácí tým vyhrál 2:0. My jsme naše šance nevyužili a dovolili jsme vyniknout brankáři Severočechů.
Trenér Pavel Tobiáš nasadil do sestavy jednoho z hrdinů středečního zápasu U19 v UEFA Youth League Matěje Chaluše, do základní sestavy se dostal také jeden z nových hráčů Jan Mudra na pravé straně obrany. Rychlá akce v podání Jakuba Hory rozhodla už v 7. minutě o směřování průběhu zápasu. Po krátkém sprintu a přesné střele překonal Aleše Hrušku a Teplice vedly 1:0. V 16. minutě si ve vápně našel míč Ljevakoviče, který nikým nebráněn překonal našeho gólmana podruhé - 2:0. Dvoubrankový náskok dal domácím klid pro hru. Naopak v útoku musel zapnout náš celek. Blízko ke vstřelení branky byl po půlhodině hry Honza Suchan, jenže pozorný brankář Chudý mu včasným pádem pod nohy sebral šanci na gól. Podobným skokem pak zabraňuje i Štípkovi, který se z levé strany řítil do vápna. O poločase musel trenér sáhnout ke dvěma střídáním. Zraněného kapitána Zápotočného střídal Tregler a útočnou hru měl oživit Šabala místo Suchana. Začalo přibývat standardek v náš prospěch a v nich i šance. Tu největší spálil v 54. minutě Josef Hnaníček, když zblízka neprostřelil opět skvělého Chudého. Brankář Teplic lapil i další Hnaníčkovu střelu v 67. minutě. A když už byl brankář překonaný, jak se zadařilo Šabalovi, byl proti obránce Krob, který vykopnul míč z čáry. Ani na opačné straně nebylo klidno. Kukec Hruškovu branku zblízka přestřelil a Vachouškova střela trefila břevno. Další Kukecovu šanci pak musel příbramský brankář likvidovat. Z rychlého kontru Příbrami pak mohl snížit alespoň útočník Roman Bednář, jenže pálil mimo tři tyče. Další šance již nepřišly a proto Severočeši v důležitém utkání získali tři body a překonali náš mančaft nejen v tomto utkání, ale i v ligové tabulce.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners