02.04.2016
Příbram vs. M. Boleslav
Branky: 20. vlastní Kúdela, 47. Bednář - 57. Kalabiška, 84. vlastní Zápotočný, 90. Rada
Žluté karty: Tregler, Suchan, Krameš - Fleišman
Rozhodčí: Jílek - Kotík, Dobrovolný
Diváci: 1966
Příbram: Hruška - Krameš, Tregler, Zápotočný, Mudra - Hnaníček - Štípek (79. Brandner), Pilík, Suchan (84. Vošahlík), Rezek - Bednář
M. Boleslav: Šeda - Jánoš, Kúdela, Čmovš, Fleišman (78. Klobása) - Ščuk, Rada - Čermák, Takács (54. Baroš), Chramosta (52. Kalabiška) - Magera

Středočeské derby rozhodla poslední minuta

Zdeněk Brož

Nešťastná poslední minuta zápasu a přesná trefa Rady znamenala zisk tří bodů pro hosty. Nám k výhře nepomohlo ani dvoubrankové vedení po vlastní brance Kúdely a gólu Romana Bednáře.
Náročné utkání čekalo náš tým proti třetímu týmu ligové tabulky. Ovšem výškovou převahu hostujících hráčů vyvážil příbramský mančaft pohybem a také optickou převahou. Tu mohl potvrdit brankou Tomáš Pilík, ale střelou zdálky netrefil prostor mezi tyčemi. Na opačné straně musel vytáhnout bravurní zákrok Aleš Hruška, když včas padnul do střely Chramosty. Ve 20. minutě běžel Roman Bednář za dlouhým nákopem, brankář hostů Šeda zazmatkoval a od bránícího Kúdely se dokutálel míč do branky. Šťastné vedení - 1:0. Náš tým se pak soustředil, aby nepustil boleslavské do šance. Tu měl až v poslední minutě prvního poločasu Jánoš a Hruška musel vytáhnout reflexivně míč na roh. Hned po změně stran se opřel do střely Jan Mudra, brankář Šeda vyrazil přímo k Romanu Bednářovi, který už neměl problém umístit míč do branky - 2:0! Hostující trenér Jarolím připravil dvě rychlá střídání, poslal do hry Kalabišku a Baroše a záhy se hosté dočkali snížení. Byl to právě Kalabiška, který z těsné blízkosti snížil v 56. minutě na 2:1. Našemu týmu se pak dařilo dlouhé minuty bránit těsný náskok a hosté byli téměř bez šancí. Bohužel v 84. minutě přišel centr Rady do vápna, kde si jej Zápotočný srazil do vlastní branky. A černým momentům nebyl konec ani v nastavení. Přísně nařízený přímý kop v nastaveném čas poslal přesnou ranou přes zeď Rada do naší branky a dílo zkázy bylo dokonáno - 2:3.
sobota 15.8.2020
Příprava A-tým, přát.
FK Dukla Praha
14. 08. 2020
Představení dresů 2020/2021
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO