Diváci: 4116
Brno: Melichárek - Hyčka (46. Malík), Buchta, Košťál, Keresteš - Lutonský (70. Chrien), Lacko, Zoubele (87. Brigant), Jovanovič, Škoda - Řezníček
Příbram: Hruška - Mudra, Tregler, Zápotočný, Divíšek - Pilík, Krameš, Suchan (78. Laňka), Hnaníček (61. Vošahlík), Rezek - Bednář

Překvapení se v Brně nekonalo

V dalším důležitém utkání nedokázala Příbram bodovat a z Brna si odváží porážku 0:2.
Proti předchozímu nepovedenému utkání s Ostravou udělal trenér Tobiáš dvě změny v sestavě, když místo Šabaly a Štípka nastoupili Suchan s Krameš. Po úvodní nezáživné čtvrthodině se v první dobré příležitosti objevil domácí Jakub Řezníček jehož střelecký pokus vyrazil s námahou Aleš Hruška nad branku. Na druhé straně se do velmi dobrých příležitostí dostali Bednář a Pilík, ale ani oni se nedokázali prosadit. První branka utkání přišla krátce po zahájení druhého poločasu. V 50. minutě si na Buchtův centr naběhl Škoda a hlavou překonal bezmocného Hrušku. Za dalších 7 minut přišlo definitivní rozhodnutí. Buchtův centr si tentokrát našel příbramský odchovanec Jakub Řezníček a podruhé rozvlnil síť za Hruškou. Jedinou šanci na snížení měl na noze Suchan, ale ve vyložené pozici pálil vysoko nad. Příbram tak znovu nedokázala bodovat a v závěrečných čtyřech utkáních jí bude čekat velmi tuhý boj o zachování prvoligové příslušnosti.