Žluté karty: Tregler, Mudra, Hruška, Divíšek
Jablonec: Hrubý (87. Špit) – Romera, Pernica, Rossi, Hybš – Mingazov (65. Karavajev), Greguš, Pospíšil, Trávník, Hanousek (39. Masopust) – Wágner
Příbram: Hruška – Mudra, Chaluš, Zápotočný, Divíšek – Pilík (90. Moravec), Tregler, Rezek, Hnaníček, Vošahlík (70. Brandner) – Bednář

Liga v Příbrami zachráněna!

Jan Vostrý

Příbram zvládla veledůležité utkání na půdě Jablonce a po remíze 0:0 vybojovala potřebný bod k záchraně.
Trenér Pulpit směřoval taktiku k udržení potřebného bodu, který nás mohl udržet v lize bez ohledu na výsledek Olomouce. V dobrých šancích se z kraje zápasu objevovali hlavně naši hráči, jenže Pilík s Bednářem zakončení brejku nedotáhli. Lépe na tom byl už Roman Bednář jenže své zakončení poslal těsně vedle brankové tyče. Pozorná obrana zdobila náš tým, přesto jsme si mohli vyrobit sami problém, když Zápotočný obranným zákrokem ohrozil Hruškovu branku. Další možnosti domácí tým neměl a tak se do kabin šlo za stavu 0:0. Po změně stran bylo jednoznačně vidět, že zejména záložní řada se soustředí na obranu a tak osamocený Bednář s Pilíkem a Vošahlíkem v útočných akcích mnoho nesvedli. V 75. minutě mohl při aktivním presingu rozhodnout zápas Roman Bednář. Obral o míč brankáře Hrubého, jenže rychlé zakončení znovu poslal do padajícího brankáře. Poslední minuty probíhaly už ve znamení úporného bránění a nedopustit ztrátu cenného bodu, který jsme nakonec získali. Hráči i vedení tak mohli mít radost z udržení ligové soutěže pro další ročník. Všichni se shodli, že zbytečný finiš mohl být rozhodnut už dávno před koncem soutěže v utkáních, která jsme zbytečně ztratili zejména na domácím hřišti.